تبلیغات
طب سنتی و داروهای شفابخش طبیعی - بهترین روش های کاهش وزن

طب سنتی و داروهای شفابخش طبیعی

گیاهان داروئی و ترکیبات گیاهی برای درمان و حل مشکلات و بیماریها

یکی از مشکلات دنیای متمدن کنونی افزایش وزن در اثر کم تحرکی و غذاهای پر کالری غنی شده است بگونه ای که امروز در حدود 75 درصد جمعیت آمریکا و حدود 55 درصد جمعیت ایران دارای چنین مشکلی بوده و به دنبال روشهایی برای کاهش وزن هستند.

کاهش وزن و کم کردن توده چربی بدن به سه عامل زیر بستگی دارد:

1-  رژیم غذایی

2- ورزش

3- مصرف چربی سوز ها

معمولا مشکل افزایش وزن پس از ازدواج رخ می دهد و این مسئله در خصوص زنان مصداق بیشتری دارد. از سوی دیگر هرچه سن فرد کمتر باشد با سرعت بیشتر و بهتری می توان برنامه های لاغری را دنبال کرد.

بهترین شیوه کاهش وزن برای افراد مسن و ضعیفی که قادر نیستند به علت عدم توانایی بدنی ، بدنسازی را به عنوان ورزش خود انتخاب کنند ، پیاده روی به مدت یک ساعت در روز است که باید به مدت یکماه ادامه پیدا کند تا قلب و سیستم فیزیولوژیک فرد با تحرک خو پیدا کند و سپس برای وی برنامه های سبک کاهش وزن تجویز گردد. توصیه می شود برای چنین افرادی در ابتدا کار با دستگاه در سه ست با تعداد بالا یعنی بین 10 تا 16 تجویز شود و در دو هفته آغازین کار هالتر و دمبل به هیچ عنوان توصیه نمی شود. شایان ذکر است که می باید برای چنین افرادی برنامه غذایی مناسب مبتنی بر میزان کالری و پروتئین مناسب تجویز شود.

در غیر این صورت هیچ تفاوتی در وزن این افراد ملاحظه نخواهد شد و تنها فرمت بدنی این افراد مطلوبتر خواهد شد که خود یکی از دلایل تشویق این افراد به ادامه ورزش است اما در خصوص جوانان و افراد تنومند می توان از همان آغاز با برنامه های سبک کاهش وزن شروع کرد البته باید توجه داشت که وضعیت بدنی فرد در چه حد آمادگی پذیرش وزنه و تمرینات هوازی را دارد و برنامه می باید بصورتی باشد که باعث گرفتگی عضلات فرد نگردد چرا که باعث کاهش روحیه و عدم رغبت وی به ادامه تمرینات بدنسازی می گردد.

باید توجه داشت که تمرینات هوازی به همراه برنامه های کاهش وزن با دستگاه های بدنسازی نتیجه بسیار بهتر و پر بار تری را به همراه خواهد داشت. پس مربیان همواره توجه داشته باشند که دستگاههای دوچرخه ثابت و دو ثابت را حتما به این افراد به صورت فوق برنامه توصیه و حتی آنان را تشویق به خرید این دستگاهها در منزل کنند.

اما در خصوص رژیم غذایی ، رکورد کاهش وزن ایران با این روش متعلق به فردی 26 ساله است که وزن خود را از 184 کیلوگرم به 82 کیلوگرم رسانده است. البته مطمئنا اگر بخواهیم بگویی که این کاهش وزن به صرف تغییر متد های تغذیه بوده کمی غیر منصفانه به نظر میرسد و باید مطمئن باشیم که این فرد در برنامه های خود ورزش را هم گنجانده بوده است. اما در خصوص برنامه های غذایی ، بهترین راهکار مراجعه به یک متخصص تغذیه و آشنا به علوم ورزشی است و بهترین برنامه برنامه ای است که با توجه به فرمت و وضعیت بدنی فرد پایه ریزی شده باشد و استفاده از برنامه های ثابت و کلی که در کتب و مجلات وجود دارد به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

شایان ذکر است که سایت آرمان مدیکال به زودی کار خود را زیر نظر دکتر روبرت آرمان متخصص تغذیه و علوم ورزشی آغاز خواهد کرد و هدف این سایت کمک به بدن سازان برای داشتن بدنی بهتر و مطلوبتر با ارائه برنامه های غذایی و ورزشی مبتنی بر پارامتر های علمی است.

اما در خصوص داروهای کاهش وزن ؛

اسم های تجاری و تبلیغات این داروها در حال حاضر قسمت عظیمی از تبلیغات روزنامه ها ؛ مجله ها و حتی ماهواره را به خود اختصاص داده است اما در خصوص خرید دارو ها و چسب های لاغری و حتی ماساژور ها توصیه می شود که حتما با یک متخصص مشورت شود تا علاوه بر تشخیص اصل بودن اجناس ، در مورد کارائی و مضر نبودن محصول اطلاع کافی داشته باشد.

در حال حاضر چهار محصول ال - کارنیتین ، فت بنر ، هیروکسی کات و زنادرین تقریبا دارای بهترین عملکرد در این حیطه هستند که در مقاله ای نحوه مصرف انها را شرح خواهیم داد. البته در صورتی که پوست فرد آبدار باشد قرصهای کاتکس 2 و کاتکس 3 توصیه می شود.

به هر صورت مسئله اضافه وزن از مسائلی لست که اگر با نحوه ی صحیح با آن برخورد شود به آسانی حل میگردد و تنها فرد می باید دارای اراده ای قوی و برنامه ای علمی باشد تا به آسانی این راه را طی کند و به وزن مطلوب خود برسد.

لاغری همیشگی و واقعی كه از میزان توده چربی ها در شكم و پهلو و باسن و .. بكاهد و كمترین زمان را لازم داشته باشد و بدون ضرر و زیان و كم هزینه باشد . این ها خواسته هایی است كه همگی دور هم جمع میشوند ولی باید اصول سختی را رعایت كرد . باید از یاد نبرد كه گرسنگی كشیدن و ر‍ژیم لاغری شدید و نیز سونا و غیره راه گشا نیست . باید اطلاعات علمی فراوانی از روند چربی سوزی و كاهش چربی ها بدست آورید . آب كردن چربی های شكم مستلزم داشتن مكملی موجه و مناسب است . این مكمل نباید زیان رسان باشد و باید برخی خصوصیات تخصصی برای لاغر شدن را داشته باشد . حتما مشخصات چای لاغری كه بهترین مكم برای لاغری است را مطالعه نمایید .

بهترین لاغركننده گیاهی جهان

3 تا 7 كیلو كاهش چربی تضمینی در هرماه استفاده

 

تناسب اندام یک لذت و نشاط بی مانند و اعتماد بنفس افزونی را برای فرد به ارمغان می آورد شاید یکی از دلایل آن ایجاد جذابیت و مقبولیت در فرد بواسطه زیبایی اندام و به تبع آن خوش لباس بودن آن است و ابعاد سلامتی آن نیز که نیازی به توضیح نیست ولی لاغری به چه قیمت و با چه روشی ....کم کردن وزن تنها در زمانی می تواند مورد تایید کارشناسان باشد که ایمنی فرد از هر بابت تامین شود و کاهش وزن ناشی از کم شدن میزان توده چربی انباشته شده در اندام های مختلف باشد .

 

                                    

 برخی روش های نا درست و عموما درآمد زا برای متولیان با ایجاد مشکلات عصبی  و روانی و جسمی تنها بر کاهش آب بدن و کم کردن ذخایر حیاتی انرژی عمل میکنند که بعد از قطع روش کاملا وزن به حالت اول باز گشته و ضرر های اتفاق افتاده در وجود فرد باقی می ماند .کاهش وزن یک موضوع تقریبا همه گیر شده  است. پیدا کردن  یک راه و روش و سبک و متد برای لاغری واقعی که فرد را به زیبایی و تناسب اندام برساند  به یک نیاز عمومی بدل شده است .

 لاغری اندام و لاغرشدن عمومی و یا لاغری موضعی و کاهش وزن و سایز بدن نیازمند عمل به یکسری اصول کلی و اساسی است که چای لاغری دکترسینا  به شکل بسیار دقیق به مرتفع نمودن بسیاری از آنها می پردازد . چای لاغری با تکیه بر خواص خود موجب میگردد تا با ایمنی و سلامت کامل متابولیسم سیر چربی سوزی را آغاز و تداوم بخشد . گیاهان داروئی دارای برخی خصوصیات منحصر بفرد هستند که هیچ فرمولاسیون شیمیایی توان رقابت با آن را ندارد . بشکل بسیار موثر چای لاغری موجب میگردد تا  :

1-      اشتهای کاذب را از بین میبرد و با کم کردذن اشتها از ورود انرژی و کالری های زائد و مازاد بر نیاز بدن می کاهد .

2-      چربی های موجود در غذا غیر قابل جذب می نماید و از این راه انباشت توده های چربی را کنترل می نماید . ( بانداژ نمودن  لیپید ها )

3-      با افزایش سوخت و ساز و آغاز وضعیت چربی سوزی  توده های چربی انباشته شده در اندام های بدن مانند شکم و پهلو ها و ران ها را شکسته و تبدیل به انرژی مصرفی میکند و رفته رفته  از حجم و وزن اندام های چاق کم و کمتر مینماید .

4-      چربی های رسوب کرده در داخل رگهای خونی را سوزانده و بر سلامتی  قلب و عروق می افزاید تا نشاط بیشتری به مصرف کننده عرضه گردد.

5-      چربی خون و قند خون و فشار خون را تحت کنترل درآورده و از بیماریهای بسیاری پیشگیری می کند و از میزان سلامتی را افزایش می دهد.

6-      تامین ویتامین ها و عناصر کمیاب که عمده ترین اثر آنها در ایجاد نشاط و شادابی و زیبایی و تقویت پوست و مو است . رنگدانه های طبیعی موجود موجب میشود تا رنگ و روی جذاب تری را ایجاد نموده و عوارض ناشی از ضعف پوست و مو را بکلی از بین برده و بر زیبایی پایه ای و طبیعی مصرف کننده بیافزاید .

چای لاغری بسیار آسان و ذائقه پسند و با هر مزاقی سازگار  است . همراه  چای  معمولی نیز قابل استفاده است  و هیچ طعم و بوی خاصی  ندارد . کاهش وزن با چای لاغری  به هر اندازه غیر قابل بازگشت و کاملا ماندگار است زیرا که مکانیسم کار آن دقیقا طبیعی است و مانند داروهای شیمیایی مضر و موقتی نیست . 

چای لاغری خصوصیات منحصر بفرد و  ویژه ای  دارد و به ایت علت است که به عنوان  بهترین محصول لاغری شناخته  است . بدون عوارض جانبی بودن چای لاغری از مهمترین  خصوصیات ممتازی است که اشتیاق حداکثری  استفاده کنندگان را بوجود می آورد . یکی از زیان های لاغری شدن های  غیر اصولی که با استفاده از قرص های لاغری ضرر رسان بوقوع می پیوندد چین و چروک شدن و تیره شدن پوست بدن علی الخصوص پوست دست و صورت است که بشدت از زیبایی فرد کاسته و فرد را از مبادرت به مصرف آن ها پشیمان میکند ولی چای لاغری دکترسینا  برخلاف آنها با روشن و شفاف نمودن پوست کاهش چین و چروک و جوش های  پوستی و صاف و کشیده نمودن پوست همگام با کاهش حجم اندامها بر زیبایی فرد می افزاید که در نوع خود یک ویژگی منحصر بفرد و رقابتی فوق العاده است.

  این درحالی است که قرص های لاغری  با ایجاد فشارها و عوارض گوناگون هم ضرر های مختلف را بر مصرف کننده تحمیل میکنند و هم اینکه هرگونه کاهش وزن درآنها موقتی و گذرا است ولی لاغری با چای لاغری واقعی و ماندگار و  بدون ضرر است . مصرف کنندگان با علم به این موضوع اساسی است که تمایل افزونی به مصرف چای لاغری دکترسینا نشان داده و قرص های چربی سوز و لاغرکننده استفاده نمی کنند. لذت تناسب اندام و جذابیت امتیاز غیر قابل چشم پوشی برای آنهایی است که به سلامتی و ارتباطات اجتماعی ارزش قائل هستند بسیار ارزشمند است . چای لاغری درست همان نیازی است که می تواند لایه ضخیم چربی ها را از تن بد آورد و زیبایی نهفته شما را هویدا سازد .قیمت :  20 هزار تومان

روی دکمه اضافه به سبد خرید کلیک کرده و آدرس بدهید .

نیازی به واریز کرن به حساب نیست :مامور اداره پست هنگام تحویل دادن بسته پول را از شما خواهد گرفت .

09198428966    


روی جملات زیر کلیک کنید:

 

 

تقویت جنسی مردان با فورتین هربال جادوئی ( کاملا گیاهی و موثر )

معجون گیاهی چاق کننده و افزایش حجم عضلات

مهره مار جذابیت آفرین برای زنان و مردان

بهترین شامپوی ضدریزش مو و تقویت پیاز موی سر

تقویت حافظه با گیاهان داروئی

لاغری و تناسب اندام سریع و بی ضرر با چای لاغری

عقیق اصل و منقش به طلسم شرف الشمس


نظرات() 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :