تبلیغات
طب سنتی و داروهای شفابخش طبیعی - استاندارد چاقی شکمی ایرانیان اعلام شد

طب سنتی و داروهای شفابخش طبیعی

گیاهان داروئی و ترکیبات گیاهی برای درمان و حل مشکلات و بیماریها

معاون پژوهشکده غدد درون ریز و متابولیسم برای اولین بار استاندارد چاقی شکمی ایرانیان را که حاصل یک تحقیق بومی است، اعلام کرد.
حسین دلشاد گفت: طبق این استاندارد دور کمر کمتر از 90 طبیعی، دور کمر بین 90 تا 95 فرد نشانه چاقی است و اگر دور کمر بالاتر از 95 باشد، فرد نیاز به درمان‌های پزشکی دارد و چاقی مفرط دارد.

وی اضافه کرد: چاقی دو نوع است، چاقی عمومی که از طریق محاسبه شاخص توده بدنی یا BMI مشخص می‌شود و دوم چاقی شکمی است. در اکثر افراد چاقی عمومی و چاقی شکمی همراه یکدیگر وجود دارد ولی ممکن است فرد توده بدنی بالای 25 تا 30 نداشته باشد و از این نظر چاق نباشد اما دچار تجمع چربی در ناحیه شکمی باشد که این مسئله نیز خطر بیماری‌های قلبی و عروقی را افزایش می‌دهد.

وی گفت: یکی از معیارهای تشخیص استفاده از اندازه توده بدنی است بدین معنی که عدد وزن به کیلوگرم را در مجذور قد به متر تقسیم می‌شود و اگر عدد حاصل زیر 25 بود طبیعی است، البته نمایه توده بدنی بین 18تا 20 برای زنان می‌تواند طبیعی باشد و در نمایه توده بدنی بین 25 تا 35 فرد اضافه وزن دارد، اگر بیش از 30 باشد فرد چاق است و اگر بالاتر از 35 تا 40 باشد فرد دچار چاقی شدید است. فردی که دچار چاقی شکمی باشد در معرض بیماریهای دیابت و قلبی و عروقی است.

معاون پژوهشکده غدد درون ریز و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی افزود: در مورد چاقی شکمی تاکنون از مقیاس‌های جهانی برای ایرانیان استفاده می‌کردیم که ممکن بود این شاخص‌ها با وضعیت مردم ما مطابفت کامل نداشته باشد به همین علت در پژوهشکده غدد برای اولین تحقیقی انجام شد که میزان دور کمر را که نشان دهنده چاقی شکمی برای مردم ایران است را تعیین کرد به این ترتیب که افرادی از ایرانیان که دور کمر بالای 84 داشته باشند در معرض خطر چاقی شکمی هستند و باید اجازه ندهند چاقی شکمی آنها بیشتر شود. اگر دور کمر بیش از 90 باشد، فرد چاق است. دور کمر کمتر از 90 طبیعی محسوب می‌شود اما دور کمر بین 90 تا 95 فرد چاقی شکمی دارد و به درمان نیاز دارد. اگر دور کمر بالاتر از 95 باشد، فرد دچار چاقی حاد شکمی است و حتماً‌ نیازمند درمان‌های پزشکی است.

دلشاد افزود: دیابت و چاقی به علت تغییر شیوه زندگی، افزایش مصرف مواد غذایی پرکالری و کم تحرکی بی‌تحرکی، عوامل محیطی، فعالیت کم و پرخوری است و درمان چاقی شامل رژیم غذایی، تغییر سبک زندگی، ورزش و تحرک است.

چای لاغری

تناسب اندام یک لذت و نشاط بی مانند و اعتماد بنفس افزونی را برای فرد به ارمغان می آورد شاید یکی از دلایل آن ایجاد جذابیت و مقبولیت در فرد بواسطه زیبایی اندام و به تبع آن خوش لباس بودن آن است و ابعاد سلامتی آن نیز که نیازی به توضیح نیست ولی لاغری به چه قیمت و با چه روشی ....کم کردن وزن تنها در زمانی می تواند مورد تایید کارشناسان باشد که ایمنی فرد از هر بابت تامین شود و کاهش وزن ناشی از کم شدن میزان توده چربی انباشته شده در اندام های مختلف باشد . برخی روش های نا درست و عموما درآمد زا برای متولیان با ایجاد مشکلات عصبی  و روانی و جسمی تنها بر کاهش آب بدن و کم کردن ذخایر حیاتی انرژی عمل میکنند که بعد از قطع روش کاملا وزن به حالت اول باز گشته و ضرر های اتفاق افتاده در وجود فرد باقی می ماند .

کاهش وزن یک موضوع تقریبا همه گیر شده  است. پیدا کردن  یک راه و روش و سبک و متد برای لاغری واقعی که فرد را به زیبایی و تناسب اندام برساند  به یک نیاز عمومی بدل شده است . لاغری اندام و لاغرشدن عمومی و یا لاغری موضعی و کاهش وزن و سایز بدن نیازمند عمل به یکسری اصول کلی و اساسی است که چای لاغری دکترسینا  به شکل بسیار دقیق به مرتفع نمودن بسیاری از آنها می پردازد . چای لاغری با تکیه بر خواص خود موجب میگردد تا با ایمنی و سلامت کامل متابولیسم سیر چربی سوزی را آغاز و تداوم بخشد . گیاهان داروئی دارای برخی خصوصیات منحصر بفرد هستند که هیچ فرمولاسیون شیمیایی توان رقابت با آن را ندارد . بشکل بسیار موثر چای لاغری موجب میگردد تا  :

1-      اشتهای کاذب را از بین میبرد و با کم کردذن اشتها از ورود انرژی و کالری های زائد و مازاد بر نیاز بدن می کاهد .

2-      چربی های موجود در غذا غیر قابل جذب می نماید و از این راه انباشت توده های چربی را کنترل می نماید . ( بانداژ نمودن  لیپید ها )

3-      با افزایش سوخت و ساز و آغاز وضعیت چربی سوزی  توده های چربی انباشته شده در اندام های بدن مانند شکم و پهلو ها و ران ها را شکسته و تبدیل به انرژی مصرفی میکند و رفته رفته  از حجم و وزن اندام های چاق کم و کمتر مینماید .

4-      چربی های رسوب کرده در داخل رگهای خونی را سوزانده و بر سلامتی  قلب و عروق می افزاید تا نشاط بیشتری به مصرف کننده عرضه گردد.

5-      چربی خون و قند خون و فشار خون را تحت کنترل درآورده و از بیماریهای بسیاری پیشگیری می کند و از میزان سلامتی را افزایش می دهد.

6-      تامین ویتامین ها و عناصر کمیاب که عمده ترین اثر آنها در ایجاد نشاط و شادابی و زیبایی و تقویت پوست و مو است . رنگدانه های طبیعی موجود موجب میشود تا رنگ و روی جذاب تری را ایجاد نموده و عوارض ناشی از ضعف پوست و مو را بکلی از بین برده و بر زیبایی پایه ای و طبیعی مصرف کننده بیافزاید .

چای لاغری بسیار آسان و ذائقه پسند و با هر مزاقی سازگار  است . همراه  چای  معمولی نیز قابل استفاده است  و هیچ طعم و بوی خاصی  ندارد . کاهش وزن با چای لاغری  به هر اندازه غیر قابل بازگشت و کاملا ماندگار است زیرا که مکانیسم کار آن دقیقا طبیعی است و مانند داروهای شیمیایی مضر و موقتی نیست . 

چای لاغری خصوصیات منحصر بفرد و  ویژه ای  دارد و به ایت علت است که به عنوان  بهترین محصول لاغری شناخته  است . بدون عوارض جانبی بودن چای لاغری از مهمترین  خصوصیات ممتازی است که اشتیاق حداکثری  استفاده کنندگان را بوجود می آورد . یکی از زیان های لاغری شدن های  غیر اصولی که با استفاده از قرص های لاغری ضرر رسان بوقوع می پیوندد چین و چروک شدن و تیره شدن پوست بدن علی الخصوص پوست دست و صورت است که بشدت از زیبایی فرد کاسته و فرد را از مبادرت به مصرف آن ها پشیمان میکند ولی چای لاغری دکترسینا  برخلاف آنها با روشن و شفاف نمودن پوست کاهش چین و چروک و جوش های  پوستی و صاف و کشیده نمودن پوست همگام با کاهش حجم اندامها بر زیبایی فرد می افزاید که در نوع خود یک ویژگی منحصر بفرد و رقابتی فوق العاده است.

  این درحالی است که قرص های لاغری  با ایجاد فشارها و عوارض گوناگون هم ضرر های مختلف را بر مصرف کننده تحمیل میکنند و هم اینکه هرگونه کاهش وزن درآنها موقتی و گذرا است ولی لاغری با چای لاغری واقعی و ماندگار و  بدون ضرر است . مصرف کنندگان با علم به این موضوع اساسی است که تمایل افزونی به مصرف چای لاغری دکترسینا نشان داده و قرص های چربی سوز و لاغرکننده استفاده نمی کنند. لذت تناسب اندام و جذابیت امتیاز غیر قابل چشم پوشی برای آنهایی است که به سلامتی و ارتباطات اجتماعی ارزش قائل هستند بسیار ارزشمند است . چای لاغری درست همان نیازی است که می تواند لایه ضخیم چربی ها را از تن بد آورد و زیبایی نهفته شما را هویدا سازد .

 

 

قیمت :  20 هزار تومان

روی دکمه اضافه به سبد خرید کلیک کرده و آدرس بدهید .

نیازی به واریز کرن به حساب نیست :مامور اداره پست هنگام تحویل دادن بسته پول را از شما خواهد گرفت .


09198428966    

 


روی جملات زیر کلیک کنید:

 

 

تقویت جنسی مردان با فورتین هربال جادوئی ( کاملا گیاهی و موثر )

معجون گیاهی چاق کننده و افزایش حجم عضلات

مهره مار جذابیت آفرین برای زنان و مردان

بهترین شامپوی ضدریزش مو و تقویت پیاز موی سر

تقویت حافظه با گیاهان داروئی

لاغری و تناسب اندام سریع و بی ضرر با چای لاغری

عقیق اصل و منقش به طلسم شرف الشمس

نظرات() 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :