تبلیغات
طب سنتی و داروهای شفابخش طبیعی - معجزه سلامت در برگ های سبز چای

طب سنتی و داروهای شفابخش طبیعی

گیاهان داروئی و ترکیبات گیاهی برای درمان و حل مشکلات و بیماریها

آنتی اکسیدان ها انواع خاصی از ویتامین ها، مواد معدنی و آنزیم ها هستند که بدن را در برابر بیماری ها و مشکلاتی از قبیل سرطان، بیماری های قلبی عروقی، آرتروز و آب مروارید محافظت می کنند.

آنتی اکس
یدان ها، در واقع مواد ارزشمندی محسوب می شوند که در مقابل رادیکال های آزاد که برای سلامتی مضر هستند از بدن محافظت می کنند و آنها را پیش از این که بتوانند سلول های سالم را مورد حمله قرار دهند و موجب صدمات شوند، خنثی می کنند.
اگرچه آنتی اکسیدان ها در مواد مختلفی وجود دارند، اما پژوهشگران گروه مهندسی صنایع غذایی پژوهشکده توسعه صنایع شیمیایی
ایران وابسته به جهاددانشگاهی برای اولین بار در دنیا موفق به استخراج و خالص سازی آنتی اکسیدان ضد سرطان EGCG از برگ سبز چای ایرانی با استفاده از امواج ماوراء صوت شدند. این آنتی اکسیدان که دارای خواص درمانی و غذایی معجزه آسایی است می تواند در تولید محصولات غذایی سودمند، مواد بهداشتی آرایشی و داروهای با فناوری نوین کاربرد داشته باشد.
همه سلول های بدن حاوی اتمی با هسته بار مثبت و الکترون های با بار منفی به دور آن هستند. وقتی که بدن در معرض آلودگی هوا، دود سیگار، مواد شیمیایی، آفت کش ها، الکل، داروها، دودهای سمی، غذاهای سرخ شده، چربی های غیراشباع و غیره قرار می گیرد، الکترون ها می توانند از مدار خود خارج شوند. در این حالت، اتمی که الکترون از دست داده است، ناپایدار می شود و سعی می کند تا از اتم های نزدیک به خود الکترون بگیرد تا جایگزین الکترون از دست رفته نماید و در نتیجه واکنش های زنجیره ای اتفاق می افتند. رادیکال های آزاد، هر یک از اتم ها و یا مولکول هایی هستند که دارای الکترون جفت نشده باشند. واکنش های زنجیره ای که به وسیله الکترون های جفت نشده انجام می شوند می توانند رادیکال های آزاد را به جریان خون بفرستند و احتمالاسرطان، بیماری های قلبی و غیره را به وجود آورند. به طور کلی بیشتر از 50 بیماری وجود دارد که رادیکال های آزاد در آنها نقش دارند.
به گفته مهندس عباس جعفری جید،
مسوول طرح استخراج آنتی اکسیدان ضدسرطان از برگ چای، رادیکال های آزاد می توانند در ابتدا به غشاءهای سلولی سپس به ساختارهای درون سلولی مانند میتوکندری و هسته و در انتها بهDNA آسیب برسانند و موجب موتاسیون شوند که این موتاسیون می تواند باعث بروز سرطان شود. غشاءهای سلولی آسیب دیده براحتی به ویروس ها اجازه ورود به بدن را می دهند. در جریان خون نیز رادیکال های آزاد به رگ های خونی آسیب می رسانند.
جعفری جید می افزاید: آنتی اکسیدان ها به ترمیم آسیب های وارد شده به بدن به وسیله این رادیکال های آزاد به 2 روش کمک می کنند. اول این که این مواد در مرحله اول از تشکیل رادیکال های آزاد در بدن جلوگیری می کنند و در مراحل بعدی نیز تاثیر آنها را
روی بدن و بروز مشکلات برای سلامتی را کاهش می دهند.
مکانیسم اثر این آنتی اکسیدان ها به این ترتیب است که با دادن اتم هیدروژن به رادیکال آزاد تشکیل شده، از گسترش واکنش های زنجیره ای اکسیداسیون جلوگیری می کنند، به این ترتیب کارایی و درجه تاثیر یک آنتی اکسیدان، بسهولت جدا شدن اتم هیدروژن از آن مربوط می شود.

استخراج دارو از چای
خصوصیات دارویی چای غالبا به کات
چین های آن (یکی از مهم ترین مواد موجود در چای سبز و چای سیاه) نسبت داده می شود. کاتچین های چای شامل آنتی اکسیدان های EGCG ،ECG ،EGC و EC هستند. در میان این آنتی اکسیدان EGCG بیشترین مقدار را داراست و قدرت آن 100 برابر ویتامینC و 25 برابر ویتامینE است.
به گفته جعفری جید عصاره برگ سبز چای و بخصوص EGCG در بیماریهای عصبی از نابودی سلول های عصبی جلوگیری می کند. این ماده تاکنون بر سلول های سرطانی پوست، سیستم لنف و پروستات در انسان و حیوان مورد آزمایش قرار گرفته است و استفاده از آن به صورت خارج از بدن (Invitor)، به مرگ سلولی برنامه ریزی شده در سلول های سرطانی منجر می شود، ولی روی سلول های عادی تاثیری ندارد. چون مواد شیمی درمانی مورد استفاده در درمان سرطان در حال حاضر، سلول ها را با مکانیسمی غیر از مرگ سلولی برنامه ریزی شده از میان می برند، بنابراین EGCG می تواند یک ماده ایده آل برای شیمی درمانی باشد، چون دارای اثرات جانبی کم بوده و یا اصلااثر جانبی نداشته باشد.
البته به اعتقاد جعفری جید به دلیل این که اولاً باید مقادیر زیاد چای به منظور استفاده از اثرات درمانی آن استفاده شود و ثانیاً این که چای حاوی کافئین می باشد که اثرات نامطلوب بر سیستم قلبی عروقی می گذارد و در عین حال اثرات موتاژنیک دارد، نمی توان چای سبز زیاد مصرف کرد. بنابراین لزوم جداسازی کافئین از برگ سبز چای استخراج و تولید عصاره آنتی اکسیدانی از برگ سبز چای مشخص می شود.

موثر، ایمن و طبیعی
از عصاره برگ سبز چای و بخصوص EGCG در مواد آرایشی برای مثال محافظ در برابر نور خورشید به منظور جلوگیری یا کاهش میزان آسیب به بافت ها در اثر رادیکال های آزاد استفاده می شود. قرار گرفتن در معرض نورUV ، باعث افزایش تعداد رادیکال های آزاد در پوست می شود که می تواند باعث آسیب به DNA شود. رادیکال های آزاد به فرآیند پیر شدن، تحلیل رفتن در اثر بیماری های مزمن نظیر بیماری های قلبی، التهاب مفاصل و سرطان مربوط می شود.
آنتی اکسیدان موجود در برگ سبز چای ایرانی ماده ای ارزشمند محسوب می شود که از بدن در برابر انواع رادیکال های آزاد محافظت می کندویتامین E می تواند به ترمیم پراکسید لیپیدهای به وجود آمده به وسیله رادیکال های آزاد کمک کند اما از به وجود آمدن آنها جلوگیری نمی کند. ملاتونین می تواند از تاثیرات رادیکال های هیدروکسید جلوگیری کند اما نمی تواند رادیکال های اکسیژن را به دام بیندازد. کاتچین های برگ سبز چای نه تنها می توانند از پراکسیداسیون لیپیدها جلوگیری کنند بلکه می توانند رادیکال های هیدروکسید و اکسیژن را به دام بیندازند.
علاوه بر خصوصیات فوق، عصاره برگ سبز چای و به خصوص EGCG در داروسازی، مواد آرایشی، روغن های ضروری و پلاستیک ها برای بسته بندی غذا به طور گسترده ای کاربرد دارند. هیدروکسی آنیزول بوتیله (BHA) که یک آنتی اکسیدان مصنوعی است، پرکاربردترین آنتی اکسیدان در جهان است؛ اما به دلیل خصوصیت سرطان زایی آن، کاربرد آن در بسیاری از کشورها محدود و ممنوع شده است. توکوفرول (ویتامین E) یک آنتی اکسیدان از منابع طبیعی است. این ماده سرطان زا نیست، اما خصوصیت چربی دوستی آن، کاربردش را محدود می کند. بنابراین، نیاز به آنتی اکسیدان های موثر، ایمن و طبیعی احساس می شود.

چای لاغری

تناسب اندام یک لذت و نشاط بی مانند و اعتماد بنفس افزونی را برای فرد به ارمغان می آورد شاید یکی از دلایل آن ایجاد جذابیت و مقبولیت در فرد بواسطه زیبایی اندام و به تبع آن خوش لباس بودن آن است و ابعاد سلامتی آن نیز که نیازی به توضیح نیست ولی لاغری به چه قیمت و با چه روشی ....کم کردن وزن تنها در زمانی می تواند مورد تایید کارشناسان باشد که ایمنی فرد از هر بابت تامین شود و کاهش وزن ناشی از کم شدن میزان توده چربی انباشته شده در اندام های مختلف باشد . برخی روش های نا درست و عموما درآمد زا برای متولیان با ایجاد مشکلات عصبی  و روانی و جسمی تنها بر کاهش آب بدن و کم کردن ذخایر حیاتی انرژی عمل میکنند که بعد از قطع روش کاملا وزن به حالت اول باز گشته و ضرر های اتفاق افتاده در وجود فرد باقی می ماند .

کاهش وزن یک موضوع تقریبا همه گیر شده  است. پیدا کردن  یک راه و روش و سبک و متد برای لاغری واقعی که فرد را به زیبایی و تناسب اندام برساند  به یک نیاز عمومی بدل شده است . لاغری اندام و لاغرشدن عمومی و یا لاغری موضعی و کاهش وزن و سایز بدن نیازمند عمل به یکسری اصول کلی و اساسی است که چای لاغری دکترسینا  به شکل بسیار دقیق به مرتفع نمودن بسیاری از آنها می پردازد . چای لاغری با تکیه بر خواص خود موجب میگردد تا با ایمنی و سلامت کامل متابولیسم سیر چربی سوزی را آغاز و تداوم بخشد . گیاهان داروئی دارای برخی خصوصیات منحصر بفرد هستند که هیچ فرمولاسیون شیمیایی توان رقابت با آن را ندارد . بشکل بسیار موثر چای لاغری موجب میگردد تا  :

1-      اشتهای کاذب را از بین میبرد و با کم کردذن اشتها از ورود انرژی و کالری های زائد و مازاد بر نیاز بدن می کاهد .

2-      چربی های موجود در غذا غیر قابل جذب می نماید و از این راه انباشت توده های چربی را کنترل می نماید . ( بانداژ نمودن  لیپید ها )

3-      با افزایش سوخت و ساز و آغاز وضعیت چربی سوزی  توده های چربی انباشته شده در اندام های بدن مانند شکم و پهلو ها و ران ها را شکسته و تبدیل به انرژی مصرفی میکند و رفته رفته  از حجم و وزن اندام های چاق کم و کمتر مینماید .

4-      چربی های رسوب کرده در داخل رگهای خونی را سوزانده و بر سلامتی  قلب و عروق می افزاید تا نشاط بیشتری به مصرف کننده عرضه گردد.

5-      چربی خون و قند خون و فشار خون را تحت کنترل درآورده و از بیماریهای بسیاری پیشگیری می کند و از میزان سلامتی را افزایش می دهد.

6-      تامین ویتامین ها و عناصر کمیاب که عمده ترین اثر آنها در ایجاد نشاط و شادابی و زیبایی و تقویت پوست و مو است . رنگدانه های طبیعی موجود موجب میشود تا رنگ و روی جذاب تری را ایجاد نموده و عوارض ناشی از ضعف پوست و مو را بکلی از بین برده و بر زیبایی پایه ای و طبیعی مصرف کننده بیافزاید .

چای لاغری بسیار آسان و ذائقه پسند و با هر مزاقی سازگار  است . همراه  چای  معمولی نیز قابل استفاده است  و هیچ طعم و بوی خاصی  ندارد . کاهش وزن با چای لاغری  به هر اندازه غیر قابل بازگشت و کاملا ماندگار است زیرا که مکانیسم کار آن دقیقا طبیعی است و مانند داروهای شیمیایی مضر و موقتی نیست . 

چای لاغری خصوصیات منحصر بفرد و  ویژه ای  دارد و به ایت علت است که به عنوان  بهترین محصول لاغری شناخته  است . بدون عوارض جانبی بودن چای لاغری از مهمترین  خصوصیات ممتازی است که اشتیاق حداکثری  استفاده کنندگان را بوجود می آورد . یکی از زیان های لاغری شدن های  غیر اصولی که با استفاده از قرص های لاغری ضرر رسان بوقوع می پیوندد چین و چروک شدن و تیره شدن پوست بدن علی الخصوص پوست دست و صورت است که بشدت از زیبایی فرد کاسته و فرد را از مبادرت به مصرف آن ها پشیمان میکند ولی چای لاغری دکترسینا  برخلاف آنها با روشن و شفاف نمودن پوست کاهش چین و چروک و جوش های  پوستی و صاف و کشیده نمودن پوست همگام با کاهش حجم اندامها بر زیبایی فرد می افزاید که در نوع خود یک ویژگی منحصر بفرد و رقابتی فوق العاده است.

  این درحالی است که قرص های لاغری  با ایجاد فشارها و عوارض گوناگون هم ضرر های مختلف را بر مصرف کننده تحمیل میکنند و هم اینکه هرگونه کاهش وزن درآنها موقتی و گذرا است ولی لاغری با چای لاغری واقعی و ماندگار و  بدون ضرر است . مصرف کنندگان با علم به این موضوع اساسی است که تمایل افزونی به مصرف چای لاغری دکترسینا نشان داده و قرص های چربی سوز و لاغرکننده استفاده نمی کنند. لذت تناسب اندام و جذابیت امتیاز غیر قابل چشم پوشی برای آنهایی است که به سلامتی و ارتباطات اجتماعی ارزش قائل هستند بسیار ارزشمند است . چای لاغری درست همان نیازی است که می تواند لایه ضخیم چربی ها را از تن بد آورد و زیبایی نهفته شما را هویدا سازد .

 

 

قیمت :  20 هزار تومان

روی دکمه اضافه به سبد خرید کلیک کرده و آدرس بدهید .

نیازی به واریز کرن به حساب نیست :مامور اداره پست هنگام تحویل دادن بسته پول را از شما خواهد گرفت .


09198428966    





 


روی جملات زیر کلیک کنید:

 

 

تقویت جنسی مردان با فورتین هربال جادوئی ( کاملا گیاهی و موثر )

معجون گیاهی چاق کننده و افزایش حجم عضلات

مهره مار جذابیت آفرین برای زنان و مردان

بهترین شامپوی ضدریزش مو و تقویت پیاز موی سر

تقویت حافظه با گیاهان داروئی

لاغری و تناسب اندام سریع و بی ضرر با چای لاغری

عقیق اصل و منقش به طلسم شرف الشمس

نظرات() 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :