طب سنتی و داروهای شفابخش طبیعی

گیاهان داروئی و ترکیبات گیاهی برای درمان و حل مشکلات و بیماریها

رئیس انستیتو تغذیه وزارت بهداشت گفت:نیمی از جمعیت ایران غذای نامناسب و بیش از نیاز بدنشان مصرف می‌کنند و در واقع الگوی صحیح مصرف غذا را رعایت نمی‌کنند.

احمدرضا درستی مطلق درگفت‌و‌گو با فارس افزود:اکثر مردم کشور پیش از نیاز بدنشان از مواد چرب و شیرین به شکل فست فود و رستورانی خورده می‌شود که مصرف بیش از حد چربی و شیرینی باعث بالا رفتن آمار شیوع چاقی در کشور و همین طور چربی خون و کلسترول بالا شده است.
وی گفت: مواد غذایی به درشت مغذی‌ها و ریز مغذی‌ها تقسیم می‌شود.ریز مغذی‌ها مانند ویتامین‌ها و مواد معدنی خیلی ارزشمند هستند و برای بدن بسیار اهمیت دارند و از درشت مغذی‌ها می‌توان چربی، کربو هیدرات ها را نام برد که مصرف آن باید به صورت متعادل باشد.
درستی اضافه کرد:سوء تغذیه فقدان تعادل تغذیه است.اگر کم‌خوری وجود داشته باشد و کمتر به بدن غذا برسد نیاز بدن تامین نمی‌شود و باعث سوء تغذیه می‌شود و برعکس زیاد خوردن غذا موجب سوء تغذیه «بیش بود» می‌شود که اضافه دریافت غذا نیز نامیده می‌شود. هر دو اینها در جامعه ما وجود دارد. یکسری از جوامع فقر غذایی دارند و با سوء تغذیه که کمبود مواد غذایی به بدن آنهاست مبتلا می‌شوند و گروه دیگر سوء تغذیه بیش بود است که بیش از نیاز بدن غذا دریافت می‌شود.
درستی گفت:برای کسانی که سوء تغذیه از نوع کمبود موادغذایی است.کمبود دریافت درشت مغذی‌ها سبب لاغری و کوتاهی قد کودکان، ریزش مو، بدرنگ شدن و بدشکل شدن موی کودکان می‌شود در حالی که با کمبود ریزمغذی‌ها علایم خطرناکتری به وجود می‌آید. کمبود برخی از ویتامین‌ها به راحتی فرد را می‌تواند به سمت مرگ هدایت کند که همه علایم کمبود ریزمغذی‌ها است و برعکس آنها دریافت بیش از حد غذاهاست که موجب سوء تغذیه بیش بود، می‌شود.
رئیس انستیتو تغذیه و صنایع غذایی اضافه کرد:اگر مکمل‌های غذایی را به شکل غیرعادی و بدون اینکه بدن نیازی به آنها داشته باشند مصرف کنند به بدن فرد لطمه وارد می‌شود.مکمل‌های غذایی نباید بدون تجویز پزشک مصرف شود. مکمل‌ها انواعی از ویتامین‌ها و مواد معدنی مانند پودرهای پروتئینی و کربوهیدراتی است.
درستی افزود:تغذیه صحیح باید همه مواد غذایی مورد نیاز بدن فرد به شکل مناسب و متعادل وجود داشته باشد.غذای مناسب یعنی تمام اجزای مواد مغذی‌ای را که باید از طریق غذا به بدن فرد برسد داشته باشد و کمبود و بیش فود به وجود نیاید.
غذای متعادل یعنی نیاز بدن فرد را با رعایت تمام موازین تغذیه و تنوع انواع مواد غذایی باست که همه مواد مورد نیاز بدن به شکل متنوع دریافت شود و تعادل، تنوع نیز رعایت شود.در علم تغذیه هرم غذایی وجود دارد که هرم غذایی تعیین می‌کند که کدام گروه از مواد غذایی را بیشتر مصرف کرد و کدام را کمتر استفاده کنند.
وی گفت:روزانه باید 6 تا 11 واحد از انواع غلات که یک واحد از غلات شامل30 گرم نان یا برنج پخته یا ماکارونی است.2 تا 3 واحد میوه دریافت کند که هر واحد می‌تواند یک سیب متوسط یک موز کوچک یا یک برش 400 گرمی هندوانه باشد و روزانه 3 تا 4 واحد از سبزی استفاده کند که هر واحد سبزی معادل یک لیوان سبزی خام و نصف لیوان سبزی پخته و یا آب سبزی است.
رئیس انستیتو تغذیه وصنایع غذایی افزود:روزانه باید حدود 3 واحد شیر و لبنیات به بدن فرد برسد که هر واحد لبنیات حدود یک لیوان شیر، یک لیوان ماست یا 30 گرم پنیر است و آخرین گروه هرم مواد غذایی گوشت‌ها، حبوبات و تخم‌مرغ است که روزانه باید 3 واحد از این گروه مواد غذایی مصرف شود که هر واحد آن 30 گرم گوشت کاملاً بدون چربی و 90 گرم گوشت همرا با چربی و یک سوم لیوان حبوبات یا یک تخم مرغ است. غیر از اینها گروه غذایی متفرقه نیز مانند انواع نوشیدنی‌ها، مربی‌ها، شیرینی، آجیل است که کمتر باید مصرف شود.
درستی اضافه کرد:در روز باید به طور متوسط 8 لیوان آب و مایعاتی مثل شیر، چای، شربت مصرف کند و اگر ورزشکار است بدن او به آب بیشتر نیاز دارد.

چای لاغری

تناسب اندام یک لذت و نشاط بی مانند و اعتماد بنفس افزونی را برای فرد به ارمغان می آورد شاید یکی از دلایل آن ایجاد جذابیت و مقبولیت در فرد بواسطه زیبایی اندام و به تبع آن خوش لباس بودن آن است و ابعاد سلامتی آن نیز که نیازی به توضیح نیست ولی لاغری به چه قیمت و با چه روشی ....کم کردن وزن تنها در زمانی می تواند مورد تایید کارشناسان باشد که ایمنی فرد از هر بابت تامین شود و کاهش وزن ناشی از کم شدن میزان توده چربی انباشته شده در اندام های مختلف باشد . برخی روش های نا درست و عموما درآمد زا برای متولیان با ایجاد مشکلات عصبی  و روانی و جسمی تنها بر کاهش آب بدن و کم کردن ذخایر حیاتی انرژی عمل میکنند که بعد از قطع روش کاملا وزن به حالت اول باز گشته و ضرر های اتفاق افتاده در وجود فرد باقی می ماند .

کاهش وزن یک موضوع تقریبا همه گیر شده  است. پیدا کردن  یک راه و روش و سبک و متد برای لاغری واقعی که فرد را به زیبایی و تناسب اندام برساند  به یک نیاز عمومی بدل شده است . لاغری اندام و لاغرشدن عمومی و یا لاغری موضعی و کاهش وزن و سایز بدن نیازمند عمل به یکسری اصول کلی و اساسی است که چای لاغری دکترسینا  به شکل بسیار دقیق به مرتفع نمودن بسیاری از آنها می پردازد . چای لاغری با تکیه بر خواص خود موجب میگردد تا با ایمنی و سلامت کامل متابولیسم سیر چربی سوزی را آغاز و تداوم بخشد . گیاهان داروئی دارای برخی خصوصیات منحصر بفرد هستند که هیچ فرمولاسیون شیمیایی توان رقابت با آن را ندارد . بشکل بسیار موثر چای لاغری موجب میگردد تا  :

1-      اشتهای کاذب را از بین میبرد و با کم کردذن اشتها از ورود انرژی و کالری های زائد و مازاد بر نیاز بدن می کاهد .

2-      چربی های موجود در غذا غیر قابل جذب می نماید و از این راه انباشت توده های چربی را کنترل می نماید . ( بانداژ نمودن  لیپید ها )

3-      با افزایش سوخت و ساز و آغاز وضعیت چربی سوزی  توده های چربی انباشته شده در اندام های بدن مانند شکم و پهلو ها و ران ها را شکسته و تبدیل به انرژی مصرفی میکند و رفته رفته  از حجم و وزن اندام های چاق کم و کمتر مینماید .

4-      چربی های رسوب کرده در داخل رگهای خونی را سوزانده و بر سلامتی  قلب و عروق می افزاید تا نشاط بیشتری به مصرف کننده عرضه گردد.

5-      چربی خون و قند خون و فشار خون را تحت کنترل درآورده و از بیماریهای بسیاری پیشگیری می کند و از میزان سلامتی را افزایش می دهد.

6-      تامین ویتامین ها و عناصر کمیاب که عمده ترین اثر آنها در ایجاد نشاط و شادابی و زیبایی و تقویت پوست و مو است . رنگدانه های طبیعی موجود موجب میشود تا رنگ و روی جذاب تری را ایجاد نموده و عوارض ناشی از ضعف پوست و مو را بکلی از بین برده و بر زیبایی پایه ای و طبیعی مصرف کننده بیافزاید .

چای لاغری بسیار آسان و ذائقه پسند و با هر مزاقی سازگار  است . همراه  چای  معمولی نیز قابل استفاده است  و هیچ طعم و بوی خاصی  ندارد . کاهش وزن با چای لاغری  به هر اندازه غیر قابل بازگشت و کاملا ماندگار است زیرا که مکانیسم کار آن دقیقا طبیعی است و مانند داروهای شیمیایی مضر و موقتی نیست . 

چای لاغری خصوصیات منحصر بفرد و  ویژه ای  دارد و به ایت علت است که به عنوان  بهترین محصول لاغری شناخته  است . بدون عوارض جانبی بودن چای لاغری از مهمترین  خصوصیات ممتازی است که اشتیاق حداکثری  استفاده کنندگان را بوجود می آورد . یکی از زیان های لاغری شدن های  غیر اصولی که با استفاده از قرص های لاغری ضرر رسان بوقوع می پیوندد چین و چروک شدن و تیره شدن پوست بدن علی الخصوص پوست دست و صورت است که بشدت از زیبایی فرد کاسته و فرد را از مبادرت به مصرف آن ها پشیمان میکند ولی چای لاغری دکترسینا  برخلاف آنها با روشن و شفاف نمودن پوست کاهش چین و چروک و جوش های  پوستی و صاف و کشیده نمودن پوست همگام با کاهش حجم اندامها بر زیبایی فرد می افزاید که در نوع خود یک ویژگی منحصر بفرد و رقابتی فوق العاده است.

  این درحالی است که قرص های لاغری  با ایجاد فشارها و عوارض گوناگون هم ضرر های مختلف را بر مصرف کننده تحمیل میکنند و هم اینکه هرگونه کاهش وزن درآنها موقتی و گذرا است ولی لاغری با چای لاغری واقعی و ماندگار و  بدون ضرر است . مصرف کنندگان با علم به این موضوع اساسی است که تمایل افزونی به مصرف چای لاغری دکترسینا نشان داده و قرص های چربی سوز و لاغرکننده استفاده نمی کنند. لذت تناسب اندام و جذابیت امتیاز غیر قابل چشم پوشی برای آنهایی است که به سلامتی و ارتباطات اجتماعی ارزش قائل هستند بسیار ارزشمند است . چای لاغری درست همان نیازی است که می تواند لایه ضخیم چربی ها را از تن بد آورد و زیبایی نهفته شما را هویدا سازد .

 

 

قیمت :  20 هزار تومان

روی دکمه اضافه به سبد خرید کلیک کرده و آدرس بدهید .

نیازی به واریز کرن به حساب نیست :مامور اداره پست هنگام تحویل دادن بسته پول را از شما خواهد گرفت .


09198428966    

 


روی جملات زیر کلیک کنید:

 

 

تقویت جنسی مردان با فورتین هربال جادوئی ( کاملا گیاهی و موثر )

معجون گیاهی چاق کننده و افزایش حجم عضلات

مهره مار جذابیت آفرین برای زنان و مردان

بهترین شامپوی ضدریزش مو و تقویت پیاز موی سر

تقویت حافظه با گیاهان داروئی

لاغری و تناسب اندام سریع و بی ضرر با چای لاغری

عقیق اصل و منقش به طلسم شرف الشمس


نظرات() 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic