طب سنتی و داروهای شفابخش طبیعی

گیاهان داروئی و ترکیبات گیاهی برای درمان و حل مشکلات و بیماریها

معمولاچربی ها مترادف با چاقی انسانها هستند اما دانشمندان چربی کشف کرده اند که موجب لاغری می شود.چربی ها در دمای اتاق به شکل جامد و روغن ها به شکل مایع هستند. از نظر ساختمان شیمیایی روغن ها و چربی ها شامل ترکیبات مختلفی هستند که کلسترول و تری گلیسیرید از مهمترین این ترکیبات هستند.
کلسترول یک ترکیب شیمیایی ضروری است که از طریق غذا به بدن انسان می رسد و یا در صورت لزوم توسط کبد ساخته می شود . کلسترول بر اساس چگالی به انواع کلسترول خوب یا HDL (لیپوپروتئین با چگالی بالا) ، کلسترول بد یا LDL (لیپوپروتئین با چگالی پایین) و مجموع آنها به کلسترول کل تقسیم می شود. دانشمندان، به طور تصادفی نوعی ماده شیمیایی کشف کرده اند که می تواند از بروز بیماریهای مربوط به چاقی جلوگیری کرده و یا روند پیشرفت چنین بیماریهایی را متوقف کند.
محققان دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد با انتشار گزارشی در نشریه “ Cell “ اعلام کرده اند این ماده که به تازگی کشف شده و پالمیتولیت نام دارد، نوعی هورمون تول
ید شده توسط سلولهای چربی است و خودش هم نوعی اسید چرب است.
لازم به ذکر است که اکثر هورمونها پروتئین هستند. این محققان اعتقاد دارند می توان با افزایش میزان تولید ماده مذکور در بدن، بیماریهای متابولیکی مانند
دیابت، بیماریهای قلبی و بیماری بدون نشانه انباشت چربی در کبد را که اغلب منجر به لطمه به بافت آن و حتی سرطان می شود، دفع کرد.
اما ماده ای که چرب است چطور به لاغری و یا دستکم پیشگیری بیماریهای ناشی از چاقی کمک می کند؟
هوتامیسلیگیل، استاد رشته ژنتیک و متابولیسم دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد و از دست اندرکاران تحقیقاتی که منجر به کشف این ماده در بدن شده می گوید:”غذای خانگی اغلب سالم ترین و خوش طعم ترین غذا است، به همین ترتیب بهترین چربی در بدن هم چربی است که بدن با بافتهای چربی خودش می سازد”.
او می گوید محققان با بررسی تاثیرات پالمیتولیت بر
روی موشهای آزمایشگاهی که بدنشان فاقد پروتئین های مسئول انتقال چربی های غذایی به سلولهای ذخیره چربی، به خواص این ماده پی بردند. سلولهای ذخیره چربی معمولادر حوالی شکم، رانها و نقاطی که محل تجمع میزبانان سلولوئیدی است یافت می شوند. این دانشمند می گوید: موشهایی که در بدن آنها پالمیتولیت افزایش داده شده بود، به قول معروف مثل خوک می خوردند اما همچنان لاغر ماندند و به هیچ بیماری متابولیکی دچار نشدند و هیچ نشانه ای از انباشت چربی در کبد و یا مقاومت در برابر انسولین در آنها دیده نشد.
هوتامیسلیگیل می گوید گروه وی زمانی که تلاش می کرد دریابد چرا در خون این موشها آن همه مولکول چربی وجود دارد م
توجه شد که منشا این هورمون سلولهای چرب هستند. وجود مقادیر زیاد اسیدهای چرب در جریان خون معمولاباعث انباشت در عضلات و کبد و نهایتا تاثیر منفی بر سلولهای حساس به انسولین شده که باعث بروز دیابت می شود.
این دانشمند می گوید: چربی مانند آشی متشکل از مواد شیمیایی بسیار بسیار زیاد است. نمی توان گفت چربی از یک نوع ماده تشکیل شده. چربی مرکب از انواع مختلف مولکول ها است - ترکیب این آش مهم است”.
پالمیتولیت در فرایند تشکیل چربی که در اصطلاحات پزشکی به دی نوو لیپوجنسیس معروف است دخالت دارد. در این فرایند سلولهای چربی مولکولهای چربی را می سازند. هوتامیسلیگیل توضیح می دهد که چربی ای که به طور طبیعی در بدن ساخته می شود، ظاهرا تاثیری برعکس تاثیر چربی ای که از خوردن غذا حاصل می شود دارد. این ماده در واقع مانع انباشت چربی در کبد شده و مقاومت در برابر انسولین را خنثی می کند.
وی خاطرنشان ساخت که موشهای سالم مقدار زیادی پالمیتولیت در ذخیره چربی خود دارند حال آنکه موشهای مبتلابه دیابت از این ماده در ذخیره چربی خود ندارند.
هوتامیسلیگیل می گوید:”اگر بتوان این ذخیره پالمیتولیت را دوباره پر کرد و یا اگر بتوان راهی پیدا کرد که سلولهای چربی طبیعی بدن وادار به ساخت مقدار بیشتری از نوع خود شوند، این کار کمک به بیماران مبتلابه چاقی مفرط، دیابت و کبد پر چربی منجر خواهد شد”.
وی هشدار می دهد که میزان بالای پالمیتولیت در بدن ممکن است تنها مانع بیماریهای متابولیک شود و نه بروز مرض چاقی. همچنین او هنوز یقین ندارد که پالمیتولیت در بدن انسان هم همین خاصیت را داشته باشد اما تاکید دارد که راههای بروز بیماری و درمان در موش و انسان تقریبا مثل هم است.
نشریه علمی “Cell ” در همان شماره ای که خبر کشف خاصیت پالمیتولیت را منتشر ساخت، در سرمقاله ای به قلم یک متخصص غدد به نام جرالد اولفسکی از دانشکده پزشکی سان دیگو دانشگاه کالیفرنیا خاطرنشان ساخت: “مطالعاتی که قبلاصورت گرفته بود نشان می داد که قابلیت سلولهای چربی انسان در فرایند تولید مولکولها و اسیدهای چرب به طور
چشمگیری کمتر از این قابلیت در جوندگان است”. او می گوید روی این موضوع باید بیشتر کار شود تا معلوم گردد میزان بالای پالمیتولیت در بدن انسان هم می تواند منجر به کاهش بیماریهای متابولیک در انسان نیز بشود یا نه.

چای لاغری

تناسب اندام یک لذت و نشاط بی مانند و اعتماد بنفس افزونی را برای فرد به ارمغان می آورد شاید یکی از دلایل آن ایجاد جذابیت و مقبولیت در فرد بواسطه زیبایی اندام و به تبع آن خوش لباس بودن آن است و ابعاد سلامتی آن نیز که نیازی به توضیح نیست ولی لاغری به چه قیمت و با چه روشی ....کم کردن وزن تنها در زمانی می تواند مورد تایید کارشناسان باشد که ایمنی فرد از هر بابت تامین شود و کاهش وزن ناشی از کم شدن میزان توده چربی انباشته شده در اندام های مختلف باشد . برخی روش های نا درست و عموما درآمد زا برای متولیان با ایجاد مشکلات عصبی  و روانی و جسمی تنها بر کاهش آب بدن و کم کردن ذخایر حیاتی انرژی عمل میکنند که بعد از قطع روش کاملا وزن به حالت اول باز گشته و ضرر های اتفاق افتاده در وجود فرد باقی می ماند .

کاهش وزن یک موضوع تقریبا همه گیر شده  است. پیدا کردن  یک راه و روش و سبک و متد برای لاغری واقعی که فرد را به زیبایی و تناسب اندام برساند  به یک نیاز عمومی بدل شده است . لاغری اندام و لاغرشدن عمومی و یا لاغری موضعی و کاهش وزن و سایز بدن نیازمند عمل به یکسری اصول کلی و اساسی است که چای لاغری دکترسینا  به شکل بسیار دقیق به مرتفع نمودن بسیاری از آنها می پردازد . چای لاغری با تکیه بر خواص خود موجب میگردد تا با ایمنی و سلامت کامل متابولیسم سیر چربی سوزی را آغاز و تداوم بخشد . گیاهان داروئی دارای برخی خصوصیات منحصر بفرد هستند که هیچ فرمولاسیون شیمیایی توان رقابت با آن را ندارد . بشکل بسیار موثر چای لاغری موجب میگردد تا  :

1-      اشتهای کاذب را از بین میبرد و با کم کردذن اشتها از ورود انرژی و کالری های زائد و مازاد بر نیاز بدن می کاهد .

2-      چربی های موجود در غذا غیر قابل جذب می نماید و از این راه انباشت توده های چربی را کنترل می نماید . ( بانداژ نمودن  لیپید ها )

3-      با افزایش سوخت و ساز و آغاز وضعیت چربی سوزی  توده های چربی انباشته شده در اندام های بدن مانند شکم و پهلو ها و ران ها را شکسته و تبدیل به انرژی مصرفی میکند و رفته رفته  از حجم و وزن اندام های چاق کم و کمتر مینماید .

4-      چربی های رسوب کرده در داخل رگهای خونی را سوزانده و بر سلامتی  قلب و عروق می افزاید تا نشاط بیشتری به مصرف کننده عرضه گردد.

5-      چربی خون و قند خون و فشار خون را تحت کنترل درآورده و از بیماریهای بسیاری پیشگیری می کند و از میزان سلامتی را افزایش می دهد.

6-      تامین ویتامین ها و عناصر کمیاب که عمده ترین اثر آنها در ایجاد نشاط و شادابی و زیبایی و تقویت پوست و مو است . رنگدانه های طبیعی موجود موجب میشود تا رنگ و روی جذاب تری را ایجاد نموده و عوارض ناشی از ضعف پوست و مو را بکلی از بین برده و بر زیبایی پایه ای و طبیعی مصرف کننده بیافزاید .

چای لاغری بسیار آسان و ذائقه پسند و با هر مزاقی سازگار  است . همراه  چای  معمولی نیز قابل استفاده است  و هیچ طعم و بوی خاصی  ندارد . کاهش وزن با چای لاغری  به هر اندازه غیر قابل بازگشت و کاملا ماندگار است زیرا که مکانیسم کار آن دقیقا طبیعی است و مانند داروهای شیمیایی مضر و موقتی نیست . 

چای لاغری خصوصیات منحصر بفرد و  ویژه ای  دارد و به ایت علت است که به عنوان  بهترین محصول لاغری شناخته  است . بدون عوارض جانبی بودن چای لاغری از مهمترین  خصوصیات ممتازی است که اشتیاق حداکثری  استفاده کنندگان را بوجود می آورد . یکی از زیان های لاغری شدن های  غیر اصولی که با استفاده از قرص های لاغری ضرر رسان بوقوع می پیوندد چین و چروک شدن و تیره شدن پوست بدن علی الخصوص پوست دست و صورت است که بشدت از زیبایی فرد کاسته و فرد را از مبادرت به مصرف آن ها پشیمان میکند ولی چای لاغری دکترسینا  برخلاف آنها با روشن و شفاف نمودن پوست کاهش چین و چروک و جوش های  پوستی و صاف و کشیده نمودن پوست همگام با کاهش حجم اندامها بر زیبایی فرد می افزاید که در نوع خود یک ویژگی منحصر بفرد و رقابتی فوق العاده است.

  این درحالی است که قرص های لاغری  با ایجاد فشارها و عوارض گوناگون هم ضرر های مختلف را بر مصرف کننده تحمیل میکنند و هم اینکه هرگونه کاهش وزن درآنها موقتی و گذرا است ولی لاغری با چای لاغری واقعی و ماندگار و  بدون ضرر است . مصرف کنندگان با علم به این موضوع اساسی است که تمایل افزونی به مصرف چای لاغری دکترسینا نشان داده و قرص های چربی سوز و لاغرکننده استفاده نمی کنند. لذت تناسب اندام و جذابیت امتیاز غیر قابل چشم پوشی برای آنهایی است که به سلامتی و ارتباطات اجتماعی ارزش قائل هستند بسیار ارزشمند است . چای لاغری درست همان نیازی است که می تواند لایه ضخیم چربی ها را از تن بد آورد و زیبایی نهفته شما را هویدا سازد .

 

 

قیمت :  20 هزار تومان

روی دکمه اضافه به سبد خرید کلیک کرده و آدرس بدهید .

نیازی به واریز کرن به حساب نیست :مامور اداره پست هنگام تحویل دادن بسته پول را از شما خواهد گرفت .


09198428966    

 


روی جملات زیر کلیک کنید:

 

 

تقویت جنسی مردان با فورتین هربال جادوئی ( کاملا گیاهی و موثر )

معجون گیاهی چاق کننده و افزایش حجم عضلات

مهره مار جذابیت آفرین برای زنان و مردان

بهترین شامپوی ضدریزش مو و تقویت پیاز موی سر

تقویت حافظه با گیاهان داروئی

لاغری و تناسب اندام سریع و بی ضرر با چای لاغری

عقیق اصل و منقش به طلسم شرف الشمس

نظرات() 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات