تبلیغات
طب سنتی و داروهای شفابخش طبیعی - رژیم غذایی برای زخم معده و روده‌

طب سنتی و داروهای شفابخش طبیعی

گیاهان داروئی و ترکیبات گیاهی برای درمان و حل مشکلات و بیماریها

این روزها زخم معده و انواع بیماری‌های گوارشی سن و سال نمی‌شناسد و بیشتر اقشار جامعه را فرا گرفته است، اما برای درمان آن چه باید کرد؟

در دستگاه گوارش، مکان زخم مشخص‌کننده نام آن است. به عنوان مثال اگر زخم در معده باشد به آن زخم معده و اگر زخم در دوازدهه باشد به آن زخم دوازدهه یا اثنی‌عشر گویند. در اغلب موارد هر دو را تحت یک عنوان کلی زخم پپتیک نام می‌برند زیرا اساس درمان و مراقبت‌های هر دو یکسان است. موارد شیوع زخم دوازدهه بیشتر از زخم معده است و شیوع آن در مردان و در سنین 30 تا 50 سال بیشتراست. زخم معده بیشتر در سنین بالای 60 سال و در
زنان شایع است.
در حالت طبیعی، غشای مخاطی معده و دوازدهه توسط عواملی مانند ترشحات موکوس و تول
ید بی‌کربنات از تماس با اسید و پپسین معده محافظت می‌شود. پپتیک اولسر زخم یا سایشی است که در اثر عدم فعالیت درست این مکانیسم‌های دفاعی، در دیواره معده یا دوازدهه ایجاد می‌شود. زخم‌ها می‌توانند باعث ایجاد سوراخ شدگی و درگیر شدن بافت‌های دیگر شوند.

علائم زخم پپتیک‌

زخم پپتیک، همیشه باعث ایجاد علامت در فرد نمی‌شود. گاهی اوقات، خونریزی یا سوراخ شدگی اولین علامت زخم است.

شایع‌ترین علامت زخم پپتیک، درد شکمی در ناحیه میانی شکم، بالای ناف و زیر جناغ سینه است که ممکن است به پشت بزند.

علائم زخم معده و دوازدهه یکسان است به جز زمان بروز درد که در زخم‌های معده با فاصله کمی پس از غذا خوردن، زمانی که معده پر است بروز می‌کند؛ ولی در زخم‌های دوازدهه درد 2 تا 5 ساعت پس از صرف غذا و در زمانی که معده خالی است آغاز می‌شود و در نیمه شب و نزدیک صبح بدتر می‌شود. ممکن است چند دقیقه تا چندین ساعت نیز ادامه داشته باشد و معمولا پس از صرف غذا یا آنتی‌اسید یا استفراغ تسکین می‌یابد.

علائم دیگر زخم پپتیک شامل نفخ، آروغ زدن، تهوع و استفراغ، بی‌اشتهایی و کاهش وزن است. زخم‌های جدی‌تر، باعث خونریزی معده یا دوازدهه نیز می‌شوند. گاهی اوقات خونریزی تنها علامت وجود زخم است که به صورت استفراغ خونی یا مدفوع سیاه و قیری رنگ (ملنا) بروز می‌کند.

توصیه‌ها

- افزایش تعداد وعده‌های غذایی و کاهش حجم هر وعده.

- با آرامش غذا خوردن و پرهیز از استرس.

- پرهیز از مصرف حجم زیاد مواد غذایی پیش از خواب.

- پرهیز از مصرف سیگار، الکل و
قهوه؛ زیرا از طریق افزایش ترشح اسید و ضعیف نمودن غشای مخاطی، باعث توسعه یافتن زخم و کند شدن روند بهبودی می‌گردند.

- افزایش مصرف اسیدهای چرب امگا3 و امگا6 که اثر حفاظتی دارند.

- در صورت عدم تحمل میوه‌ها می‌توان از کمپوت یا آبمیوه استفاده کرد.

-
عسل برای معده مفید است؛ زیره ضدنفخ است و شیرین‌بیان، نعناع و بابونه ضد اسپاسم هستند.

مواد غذایی غیرمجاز

- غذاهای تند و ادویه‌دار بخصوص فلفل سیاه و قرمز (فلفل در مقادیر کم از طریق افزایش تولید مخاط باعث افزایش محافظت مخاط می‌گردد، ولی در مقادیر زیاد باعث تخریب آن می‌گردد)‌

- شورها و
ترشی‌ها

- کافئین‌

-
نوشابه‌های گازدار

- سرخ کردنی‌ها و غذاهای پرچرب و سس‌ها

- سوسیس و کالباس‌

- حبوبات‌

- سبزیجات نفاخ مانند
کلم، ترب، تربچه، خیار، شلغم، پیاز و پیازچه‌

- میوه‌های نفاخ مانند
هندوانه، گیلاس، گوجه سبز، هلو، چاقاله بادام و زیتون‌

- غذاهای خیلی سرد و خیلی گرم‌

- آجیل در صورت عدم تحمل‌

-
شکلات در صورت عدم تحمل‌

- مواد غذایی اسیدی مانند مرکبات در صورت عدم تحمل‌

- سیر در برخی بیماران که تحمل نمی‌کنند.

چای لاغری

تناسب اندام یک لذت و نشاط بی مانند و اعتماد بنفس افزونی را برای فرد به ارمغان می آورد شاید یکی از دلایل آن ایجاد جذابیت و مقبولیت در فرد بواسطه زیبایی اندام و به تبع آن خوش لباس بودن آن است و ابعاد سلامتی آن نیز که نیازی به توضیح نیست ولی لاغری به چه قیمت و با چه روشی ....کم کردن وزن تنها در زمانی می تواند مورد تایید کارشناسان باشد که ایمنی فرد از هر بابت تامین شود و کاهش وزن ناشی از کم شدن میزان توده چربی انباشته شده در اندام های مختلف باشد . برخی روش های نا درست و عموما درآمد زا برای متولیان با ایجاد مشکلات عصبی  و روانی و جسمی تنها بر کاهش آب بدن و کم کردن ذخایر حیاتی انرژی عمل میکنند که بعد از قطع روش کاملا وزن به حالت اول باز گشته و ضرر های اتفاق افتاده در وجود فرد باقی می ماند .

کاهش وزن یک موضوع تقریبا همه گیر شده  است. پیدا کردن  یک راه و روش و سبک و متد برای لاغری واقعی که فرد را به زیبایی و تناسب اندام برساند  به یک نیاز عمومی بدل شده است . لاغری اندام و لاغرشدن عمومی و یا لاغری موضعی و کاهش وزن و سایز بدن نیازمند عمل به یکسری اصول کلی و اساسی است که چای لاغری دکترسینا  به شکل بسیار دقیق به مرتفع نمودن بسیاری از آنها می پردازد . چای لاغری با تکیه بر خواص خود موجب میگردد تا با ایمنی و سلامت کامل متابولیسم سیر چربی سوزی را آغاز و تداوم بخشد . گیاهان داروئی دارای برخی خصوصیات منحصر بفرد هستند که هیچ فرمولاسیون شیمیایی توان رقابت با آن را ندارد . بشکل بسیار موثر چای لاغری موجب میگردد تا  :

1-      اشتهای کاذب را از بین میبرد و با کم کردذن اشتها از ورود انرژی و کالری های زائد و مازاد بر نیاز بدن می کاهد .

2-      چربی های موجود در غذا غیر قابل جذب می نماید و از این راه انباشت توده های چربی را کنترل می نماید . ( بانداژ نمودن  لیپید ها )

3-      با افزایش سوخت و ساز و آغاز وضعیت چربی سوزی  توده های چربی انباشته شده در اندام های بدن مانند شکم و پهلو ها و ران ها را شکسته و تبدیل به انرژی مصرفی میکند و رفته رفته  از حجم و وزن اندام های چاق کم و کمتر مینماید .

4-      چربی های رسوب کرده در داخل رگهای خونی را سوزانده و بر سلامتی  قلب و عروق می افزاید تا نشاط بیشتری به مصرف کننده عرضه گردد.

5-      چربی خون و قند خون و فشار خون را تحت کنترل درآورده و از بیماریهای بسیاری پیشگیری می کند و از میزان سلامتی را افزایش می دهد.

6-      تامین ویتامین ها و عناصر کمیاب که عمده ترین اثر آنها در ایجاد نشاط و شادابی و زیبایی و تقویت پوست و مو است . رنگدانه های طبیعی موجود موجب میشود تا رنگ و روی جذاب تری را ایجاد نموده و عوارض ناشی از ضعف پوست و مو را بکلی از بین برده و بر زیبایی پایه ای و طبیعی مصرف کننده بیافزاید .

چای لاغری بسیار آسان و ذائقه پسند و با هر مزاقی سازگار  است . همراه  چای  معمولی نیز قابل استفاده است  و هیچ طعم و بوی خاصی  ندارد . کاهش وزن با چای لاغری  به هر اندازه غیر قابل بازگشت و کاملا ماندگار است زیرا که مکانیسم کار آن دقیقا طبیعی است و مانند داروهای شیمیایی مضر و موقتی نیست . 

چای لاغری خصوصیات منحصر بفرد و  ویژه ای  دارد و به ایت علت است که به عنوان  بهترین محصول لاغری شناخته  است . بدون عوارض جانبی بودن چای لاغری از مهمترین  خصوصیات ممتازی است که اشتیاق حداکثری  استفاده کنندگان را بوجود می آورد . یکی از زیان های لاغری شدن های  غیر اصولی که با استفاده از قرص های لاغری ضرر رسان بوقوع می پیوندد چین و چروک شدن و تیره شدن پوست بدن علی الخصوص پوست دست و صورت است که بشدت از زیبایی فرد کاسته و فرد را از مبادرت به مصرف آن ها پشیمان میکند ولی چای لاغری دکترسینا  برخلاف آنها با روشن و شفاف نمودن پوست کاهش چین و چروک و جوش های  پوستی و صاف و کشیده نمودن پوست همگام با کاهش حجم اندامها بر زیبایی فرد می افزاید که در نوع خود یک ویژگی منحصر بفرد و رقابتی فوق العاده است.

  این درحالی است که قرص های لاغری  با ایجاد فشارها و عوارض گوناگون هم ضرر های مختلف را بر مصرف کننده تحمیل میکنند و هم اینکه هرگونه کاهش وزن درآنها موقتی و گذرا است ولی لاغری با چای لاغری واقعی و ماندگار و  بدون ضرر است . مصرف کنندگان با علم به این موضوع اساسی است که تمایل افزونی به مصرف چای لاغری دکترسینا نشان داده و قرص های چربی سوز و لاغرکننده استفاده نمی کنند. لذت تناسب اندام و جذابیت امتیاز غیر قابل چشم پوشی برای آنهایی است که به سلامتی و ارتباطات اجتماعی ارزش قائل هستند بسیار ارزشمند است . چای لاغری درست همان نیازی است که می تواند لایه ضخیم چربی ها را از تن بد آورد و زیبایی نهفته شما را هویدا سازد .

 

 

قیمت :  20 هزار تومان

روی دکمه اضافه به سبد خرید کلیک کرده و آدرس بدهید .

نیازی به واریز کرن به حساب نیست :مامور اداره پست هنگام تحویل دادن بسته پول را از شما خواهد گرفت .


09198428966    

 


روی جملات زیر کلیک کنید:

 

 

تقویت جنسی مردان با فورتین هربال جادوئی ( کاملا گیاهی و موثر )

معجون گیاهی چاق کننده و افزایش حجم عضلات

مهره مار جذابیت آفرین برای زنان و مردان

بهترین شامپوی ضدریزش مو و تقویت پیاز موی سر

تقویت حافظه با گیاهان داروئی

لاغری و تناسب اندام سریع و بی ضرر با چای لاغری

عقیق اصل و منقش به طلسم شرف الشمس

نظرات() 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :