تبلیغات
طب سنتی و داروهای شفابخش طبیعی - توپ معده ،آخرین راه حل چاقی

طب سنتی و داروهای شفابخش طبیعی

گیاهان داروئی و ترکیبات گیاهی برای درمان و حل مشکلات و بیماریها

دوشنبه 1 شهریور 1389

توپ معده ،آخرین راه حل چاقی

نویسنده: دارو گیاهی   

آلمانی ها اغلب بسیار چاق هستند یا اضافه وزن دارند. از این پس قرار است روش جدید دیگری در این کشور برای جلوگیری از اضافه وزن به کار گرفته شود که در آن توپی در معده فرد کار گذاشته می شود تا اشتهای فرد را کور کند. ورزش و کم خوری برای همه افراد چاق باعث کاهش وزن نمی شود. از این پس، هنگامی که این نوع تلاش های فردی برای کاهش وزن نتیجه ندهند، افراد چاق می توانند طی یک عمل جراحی با قرار دادن توپ کوچکی حاوی محلول استریلیزه نمک خوراکی در معده ، به شکلی مصنوعی از خوردن بیش از حد جلوگیری کنند و با مقدار کمی غذا سیر شوند.
با این روش، فرد در بلندمدت کمتر غذا می خورد. به عق
یده دکتر ایستفان ولانچیچ متخصص پزشکی داخلی، از این راه می توان ظرف شش ماه 25 کیلوگرم از وزن خود کاست. کاربرد این روش درمانی، برای افرادی نیز که جراحی و پانسمان معده برای آنها خطرناک است، مفید خواهد بود. شرط لازم برای استفاده از این روش کاهش وزن، سلامت مری، معده و روده دوازدهه ذکر شده است. پس از احراز این شرط، طی عمل جراحی توپی از جنس سیلیکون به داخل معده فرد وارد می شود و سپس با محلول نمک خوراکی پر می شود تا حجمی از معده را اشغال کند. پس از شش ماه با دستیابی به هدف عمل جراحی و کاهش مطلوب وزن، مایع موجود در این توپ را خارج می کنند و آن را از معده بیرون می آورند.
از آنجا که حجم این توپ برای دهانه روده، بزرگ است، معده سعی می کند آن را از راه تهوع به بیرون منتقل کند. در روزهای نخست واکنش معده به این جسم خارجی با تهوع و ضعف بدن همراه است. پس از این مرحله، معده به جسم خارجی عادت می کند و فرد بدون بروز مشکلی به زندگی عادی خود ادامه می دهد. پیش از انجام عمل جراحی گفت وگوی مفصلی با بیمار صورت می گیرد تا وی از دشواری های دو روز پس از قرار گرفتن جسم خارجی در معده اش آگاه شود و همچنین برنامه غذایی جدید و کم چربی تری داشته باشد. علاوه بر این، آرام غذا خوردن و دست کشیدن به موقع از آن، روش جدید را موثرتر می کند. براساس پژوهش ها، در آلمان حدود 66 درصد مردان و 51 درصد
زنان 18 تا 80 ساله و نیز 15 درصد کودکان و جوانان اضافه وزن دارند. دولت آلمان قصد دارد تا سال 2020 از این میزان به شکل چشمگیری بکاهد و با بیماری های ناشی از اضافه وزن مبارزه کند. مشکل موجود آن است که در برخی موارد تولیدکنندگان مواد غذایی با قانونگذاری ها و تدابیر دولت برای اطلاع رسانی در مورد مواد چاق کننده روی بسته محصولات خود با دولت همراهی نمی کنند

چای لاغری

تناسب اندام یک لذت و نشاط بی مانند و اعتماد بنفس افزونی را برای فرد به ارمغان می آورد شاید یکی از دلایل آن ایجاد جذابیت و مقبولیت در فرد بواسطه زیبایی اندام و به تبع آن خوش لباس بودن آن است و ابعاد سلامتی آن نیز که نیازی به توضیح نیست ولی لاغری به چه قیمت و با چه روشی ....کم کردن وزن تنها در زمانی می تواند مورد تایید کارشناسان باشد که ایمنی فرد از هر بابت تامین شود و کاهش وزن ناشی از کم شدن میزان توده چربی انباشته شده در اندام های مختلف باشد . برخی روش های نا درست و عموما درآمد زا برای متولیان با ایجاد مشکلات عصبی  و روانی و جسمی تنها بر کاهش آب بدن و کم کردن ذخایر حیاتی انرژی عمل میکنند که بعد از قطع روش کاملا وزن به حالت اول باز گشته و ضرر های اتفاق افتاده در وجود فرد باقی می ماند .

کاهش وزن یک موضوع تقریبا همه گیر شده  است. پیدا کردن  یک راه و روش و سبک و متد برای لاغری واقعی که فرد را به زیبایی و تناسب اندام برساند  به یک نیاز عمومی بدل شده است . لاغری اندام و لاغرشدن عمومی و یا لاغری موضعی و کاهش وزن و سایز بدن نیازمند عمل به یکسری اصول کلی و اساسی است که چای لاغری دکترسینا  به شکل بسیار دقیق به مرتفع نمودن بسیاری از آنها می پردازد . چای لاغری با تکیه بر خواص خود موجب میگردد تا با ایمنی و سلامت کامل متابولیسم سیر چربی سوزی را آغاز و تداوم بخشد . گیاهان داروئی دارای برخی خصوصیات منحصر بفرد هستند که هیچ فرمولاسیون شیمیایی توان رقابت با آن را ندارد . بشکل بسیار موثر چای لاغری موجب میگردد تا  :

1-      اشتهای کاذب را از بین میبرد و با کم کردذن اشتها از ورود انرژی و کالری های زائد و مازاد بر نیاز بدن می کاهد .

2-      چربی های موجود در غذا غیر قابل جذب می نماید و از این راه انباشت توده های چربی را کنترل می نماید . ( بانداژ نمودن  لیپید ها )

3-      با افزایش سوخت و ساز و آغاز وضعیت چربی سوزی  توده های چربی انباشته شده در اندام های بدن مانند شکم و پهلو ها و ران ها را شکسته و تبدیل به انرژی مصرفی میکند و رفته رفته  از حجم و وزن اندام های چاق کم و کمتر مینماید .

4-      چربی های رسوب کرده در داخل رگهای خونی را سوزانده و بر سلامتی  قلب و عروق می افزاید تا نشاط بیشتری به مصرف کننده عرضه گردد.

5-      چربی خون و قند خون و فشار خون را تحت کنترل درآورده و از بیماریهای بسیاری پیشگیری می کند و از میزان سلامتی را افزایش می دهد.

6-      تامین ویتامین ها و عناصر کمیاب که عمده ترین اثر آنها در ایجاد نشاط و شادابی و زیبایی و تقویت پوست و مو است . رنگدانه های طبیعی موجود موجب میشود تا رنگ و روی جذاب تری را ایجاد نموده و عوارض ناشی از ضعف پوست و مو را بکلی از بین برده و بر زیبایی پایه ای و طبیعی مصرف کننده بیافزاید .

چای لاغری بسیار آسان و ذائقه پسند و با هر مزاقی سازگار  است . همراه  چای  معمولی نیز قابل استفاده است  و هیچ طعم و بوی خاصی  ندارد . کاهش وزن با چای لاغری  به هر اندازه غیر قابل بازگشت و کاملا ماندگار است زیرا که مکانیسم کار آن دقیقا طبیعی است و مانند داروهای شیمیایی مضر و موقتی نیست . 

چای لاغری خصوصیات منحصر بفرد و  ویژه ای  دارد و به ایت علت است که به عنوان  بهترین محصول لاغری شناخته  است . بدون عوارض جانبی بودن چای لاغری از مهمترین  خصوصیات ممتازی است که اشتیاق حداکثری  استفاده کنندگان را بوجود می آورد . یکی از زیان های لاغری شدن های  غیر اصولی که با استفاده از قرص های لاغری ضرر رسان بوقوع می پیوندد چین و چروک شدن و تیره شدن پوست بدن علی الخصوص پوست دست و صورت است که بشدت از زیبایی فرد کاسته و فرد را از مبادرت به مصرف آن ها پشیمان میکند ولی چای لاغری دکترسینا  برخلاف آنها با روشن و شفاف نمودن پوست کاهش چین و چروک و جوش های  پوستی و صاف و کشیده نمودن پوست همگام با کاهش حجم اندامها بر زیبایی فرد می افزاید که در نوع خود یک ویژگی منحصر بفرد و رقابتی فوق العاده است.

  این درحالی است که قرص های لاغری  با ایجاد فشارها و عوارض گوناگون هم ضرر های مختلف را بر مصرف کننده تحمیل میکنند و هم اینکه هرگونه کاهش وزن درآنها موقتی و گذرا است ولی لاغری با چای لاغری واقعی و ماندگار و  بدون ضرر است . مصرف کنندگان با علم به این موضوع اساسی است که تمایل افزونی به مصرف چای لاغری دکترسینا نشان داده و قرص های چربی سوز و لاغرکننده استفاده نمی کنند. لذت تناسب اندام و جذابیت امتیاز غیر قابل چشم پوشی برای آنهایی است که به سلامتی و ارتباطات اجتماعی ارزش قائل هستند بسیار ارزشمند است . چای لاغری درست همان نیازی است که می تواند لایه ضخیم چربی ها را از تن بد آورد و زیبایی نهفته شما را هویدا سازد .

 

 

قیمت :  20 هزار تومان

روی دکمه اضافه به سبد خرید کلیک کرده و آدرس بدهید .

نیازی به واریز کرن به حساب نیست :مامور اداره پست هنگام تحویل دادن بسته پول را از شما خواهد گرفت .


09198428966    

 


روی جملات زیر کلیک کنید:

 

 

تقویت جنسی مردان با فورتین هربال جادوئی ( کاملا گیاهی و موثر )

معجون گیاهی چاق کننده و افزایش حجم عضلات

مهره مار جذابیت آفرین برای زنان و مردان

بهترین شامپوی ضدریزش مو و تقویت پیاز موی سر

تقویت حافظه با گیاهان داروئی

لاغری و تناسب اندام سریع و بی ضرر با چای لاغری

عقیق اصل و منقش به طلسم شرف الشمس

نظرات() 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :