تبلیغات
طب سنتی و داروهای شفابخش طبیعی - یک میلیارد چاق در جهان

طب سنتی و داروهای شفابخش طبیعی

گیاهان داروئی و ترکیبات گیاهی برای درمان و حل مشکلات و بیماریها

تایمز: سازمان جهانی بهداشت در گزارشی جهانی با بررسی علل و آمار مرتبط با بحران رو به رشد درباره چاقی و اضافه وزن اعلام کرده است در سراسر جهان بیش از یک میلیارد فرد بالغ دچار اضافه وزن و حداقل 300 میلیون نفر از آنها چاق هستند. در این گزارش آمده است چاقی و اضافه وزن، بدن را در معرض ابتلابه بیماری های جدی و خطرناک از جمله دیابت نوع دو، بیماری های قلب و عروق، فشار خون بالاو سکته مغزی و همچنین انواع خاصی از سرطان ها قرار می دهد.

به گفته کارشناسان، عوامل اصلی بروز چاقی و اضافه وزن، مصرف زیاد غذاهای پرانرژی و حاوی مقادیر زیادی چربی اشباع شده و قند بالاو در عین حال کاهش فعالیت و تحرک بدنی است. بر اساس این گزارش، چاقی در جهان به حد نسبت های اپیدمی رسیده است و نقش مهمی در ایجاد بار جهانی بیماری های مزمن و ناتوانی های جسمی و روانی ایفا می کند. اغلب چاقی در کشورهای در حال توسعه با فقر تغذیه یی همراه می شود که به مشکل پیچیده یی تبدیل شده و با ابعاد اجتماعی و روانشناسی جدی همراه می شود و در واقع روی تمام گروه های سنی و اجتماعی اقتصادی تاثیر می گذارد. این گزارش می افزاید: نرخ ابتلابه چاقی از سال 1980 به بعد در برخی از مناطق امریکای شمالی، انگلیس، اروپای شرقی، خاورمیانه، جزایر اقیانوسیه، استرالیا و چین تا سه برابر یا حتی بیشتر افزایش یافته است.
گفتنی است، اپیدمی چاقی به جوامع صنعتی محدود نمی شود بلکه این رشد اغلب در کشورهای در حال توسعه سریع تر از کشورهای پیشرفته است. پیامدهای چاقی برای سلامت بشر از افزایش خطر مرگ زودهنگام گرفته تا بروز مشکلات مزمن و جدی می تواند باشد که به طور کلی کیفیت زندگی را کاهش می دهد. یکی از نگرانی های ویژه در این خصوص افزایش نرخ چاقی در دوران کودکی است. در این گزارش در مورد علت وقوع این اپیدمی عنوان شده است اپیدمی چاقی تغییراتی را در الگوهای اجتماعی رفتاری جوامع طی چندین دهه اخیر موجب شده است. در حالی که ژن ها در تعیین استعداد فرد برای حصول وزن بیشتر نقش مهمی ایفا می کنند، تعادل انرژی نیز از طریق مصرف کالری و تحرک بدنی تعیین می شود.
بنابراین تغییرات اجتماعی و تغییرات تغذیه یی در سراسر جهان اپیدمی چاقی را به پیش می راند. رشد اقتصادی، مدرنیزه سازی، شهرنشینی و جهانی سازی بازارهای غذایی برخی از اجبارهایی هستند که تصور می شود در این اپیدمی نقش داشته باشند. همزمان با افزایش درآمدها و گسترش شهرنشینی، رژیم های غذایی حاوی کربوهیدرات های پیچیده همراه با درصد بالایی از مقادیر چربی های اشباع شده و قندها افزایش پیدا می کند. همزمان نیز مشاغل طولانی مدت و کم تحرک در سراسر جهان در حال ازدیاد است.
در این گزارش درباره توصیف چاقی و اضافه وزن آمده است: نسبت اضافه وزن و چاقی معمولاً با استفاده از شاخص توده بدنی یا BMI ارزیابی می شود. شاخص توده بدنی عبارت است از وزن به کیلوگرم تقسیم بر بلندی قد به واحد متر به توان
2-بر همین اساس اگر BMI فردی بیش از 25 باشد دارای اضافه وزن و چنانچه بیشتر از 30 باشد مبتلابه چاقی است. از سوی دیگر، افرادی که شاخص توده بدنی آنها کمتر از 5/18 باشد، زیر وزن طبیعی هستند. معمولاً BMI در میان افراد سالمند و میانسال افزایش می یابد و این افراد بیشتر در معرض بیماری قرار دارند. پژوهش های اخیر نشان می دهد افرادی که در سال های نخست زندگی تغذیه مطلوبی ندارند و سپس در دوران بزرگسالی دچار چاقی می شوند بیشتر مستعد ابتلابه فشار خون بالا، بیماری قلبی و دیابت هستند. در گزارش سازمان جهانی بهداشت، الگوی پراکندگی بحران چاقی بدین ترتیب عنوان شده است که نرخ فعلی چاقی از پنج درصد در کشورهای چین، ژاپن و برخی از کشورهای آفریقایی گرفته تا بیش از 75 درصد در مناطق شهری ساموا مشاهده می شود اما حتی در کشورهایی مانند چین که این درصد پایین است نرخ ابتلادر برخی از شهرها تقریباً به20 درصد می رسد.

در عین حال مشکل دیگری که وجود دارد چاقی دوران کودکی است. این مشکل هم اکنون در برخی از مناطق جهان به مرحله اپیدمی رسیده و در دیگر نقاط نیز رو به افزایش است.

طبق آمار سازمان جهانی بهداشت، 22 میلیون کودک زیر پنج سال در جهان دچار اضافه وزن هستند. همچنین بر اساس آمار سازمان جراحان عمومی امریکا در این کشور شمار کودکان و نوجوانان مبتلابه اضافه وزن از سال 1980به ترتیب دو و سه برابر افزایش یافته است. همچنین از دهه 1960 به بعد نسبت کودکان چاق در گروه سنی شش تا 11 سال نیز به بیش از دو برابر رسیده است که این روند فزاینده در بین نوجوانان امریکایی پسر بیشتر از دخترها بوده است.

این مشکل یک بحران جهانی است که در کشورهای در حال توسعه نیز به طور فزاینده افزایش یافته است. سازمان جهانی بهداشت در پاسخ به این سوال عمومی که چگونه می توان با این مشکل مقابله کرد، اعلام کرد: کنترل موثر وزن تک تک افراد و گروه هایی که در معرض خطر چاقی قرار دارند شامل طیفی از راهکارهای بلندمدت است.

این راهکارها عبارت از پیشگیری، نگه داشتن وزن متعادل و در عین حال کاهش وزن است. روش های فوق باید شامل حمایت های محیطی برای بهره مندی از رژیم های غذایی سالم و تحرک بدنی منظم باشند.

چای لاغری

تناسب اندام یک لذت و نشاط بی مانند و اعتماد بنفس افزونی را برای فرد به ارمغان می آورد شاید یکی از دلایل آن ایجاد جذابیت و مقبولیت در فرد بواسطه زیبایی اندام و به تبع آن خوش لباس بودن آن است و ابعاد سلامتی آن نیز که نیازی به توضیح نیست ولی لاغری به چه قیمت و با چه روشی ....کم کردن وزن تنها در زمانی می تواند مورد تایید کارشناسان باشد که ایمنی فرد از هر بابت تامین شود و کاهش وزن ناشی از کم شدن میزان توده چربی انباشته شده در اندام های مختلف باشد . برخی روش های نا درست و عموما درآمد زا برای متولیان با ایجاد مشکلات عصبی  و روانی و جسمی تنها بر کاهش آب بدن و کم کردن ذخایر حیاتی انرژی عمل میکنند که بعد از قطع روش کاملا وزن به حالت اول باز گشته و ضرر های اتفاق افتاده در وجود فرد باقی می ماند .

کاهش وزن یک موضوع تقریبا همه گیر شده  است. پیدا کردن  یک راه و روش و سبک و متد برای لاغری واقعی که فرد را به زیبایی و تناسب اندام برساند  به یک نیاز عمومی بدل شده است . لاغری اندام و لاغرشدن عمومی و یا لاغری موضعی و کاهش وزن و سایز بدن نیازمند عمل به یکسری اصول کلی و اساسی است که چای لاغری دکترسینا  به شکل بسیار دقیق به مرتفع نمودن بسیاری از آنها می پردازد . چای لاغری با تکیه بر خواص خود موجب میگردد تا با ایمنی و سلامت کامل متابولیسم سیر چربی سوزی را آغاز و تداوم بخشد . گیاهان داروئی دارای برخی خصوصیات منحصر بفرد هستند که هیچ فرمولاسیون شیمیایی توان رقابت با آن را ندارد . بشکل بسیار موثر چای لاغری موجب میگردد تا  :

1-      اشتهای کاذب را از بین میبرد و با کم کردذن اشتها از ورود انرژی و کالری های زائد و مازاد بر نیاز بدن می کاهد .

2-      چربی های موجود در غذا غیر قابل جذب می نماید و از این راه انباشت توده های چربی را کنترل می نماید . ( بانداژ نمودن  لیپید ها )

3-      با افزایش سوخت و ساز و آغاز وضعیت چربی سوزی  توده های چربی انباشته شده در اندام های بدن مانند شکم و پهلو ها و ران ها را شکسته و تبدیل به انرژی مصرفی میکند و رفته رفته  از حجم و وزن اندام های چاق کم و کمتر مینماید .

4-      چربی های رسوب کرده در داخل رگهای خونی را سوزانده و بر سلامتی  قلب و عروق می افزاید تا نشاط بیشتری به مصرف کننده عرضه گردد.

5-      چربی خون و قند خون و فشار خون را تحت کنترل درآورده و از بیماریهای بسیاری پیشگیری می کند و از میزان سلامتی را افزایش می دهد.

6-      تامین ویتامین ها و عناصر کمیاب که عمده ترین اثر آنها در ایجاد نشاط و شادابی و زیبایی و تقویت پوست و مو است . رنگدانه های طبیعی موجود موجب میشود تا رنگ و روی جذاب تری را ایجاد نموده و عوارض ناشی از ضعف پوست و مو را بکلی از بین برده و بر زیبایی پایه ای و طبیعی مصرف کننده بیافزاید .

چای لاغری بسیار آسان و ذائقه پسند و با هر مزاقی سازگار  است . همراه  چای  معمولی نیز قابل استفاده است  و هیچ طعم و بوی خاصی  ندارد . کاهش وزن با چای لاغری  به هر اندازه غیر قابل بازگشت و کاملا ماندگار است زیرا که مکانیسم کار آن دقیقا طبیعی است و مانند داروهای شیمیایی مضر و موقتی نیست . 

چای لاغری خصوصیات منحصر بفرد و  ویژه ای  دارد و به ایت علت است که به عنوان  بهترین محصول لاغری شناخته  است . بدون عوارض جانبی بودن چای لاغری از مهمترین  خصوصیات ممتازی است که اشتیاق حداکثری  استفاده کنندگان را بوجود می آورد . یکی از زیان های لاغری شدن های  غیر اصولی که با استفاده از قرص های لاغری ضرر رسان بوقوع می پیوندد چین و چروک شدن و تیره شدن پوست بدن علی الخصوص پوست دست و صورت است که بشدت از زیبایی فرد کاسته و فرد را از مبادرت به مصرف آن ها پشیمان میکند ولی چای لاغری دکترسینا  برخلاف آنها با روشن و شفاف نمودن پوست کاهش چین و چروک و جوش های  پوستی و صاف و کشیده نمودن پوست همگام با کاهش حجم اندامها بر زیبایی فرد می افزاید که در نوع خود یک ویژگی منحصر بفرد و رقابتی فوق العاده است.

  این درحالی است که قرص های لاغری  با ایجاد فشارها و عوارض گوناگون هم ضرر های مختلف را بر مصرف کننده تحمیل میکنند و هم اینکه هرگونه کاهش وزن درآنها موقتی و گذرا است ولی لاغری با چای لاغری واقعی و ماندگار و  بدون ضرر است . مصرف کنندگان با علم به این موضوع اساسی است که تمایل افزونی به مصرف چای لاغری دکترسینا نشان داده و قرص های چربی سوز و لاغرکننده استفاده نمی کنند. لذت تناسب اندام و جذابیت امتیاز غیر قابل چشم پوشی برای آنهایی است که به سلامتی و ارتباطات اجتماعی ارزش قائل هستند بسیار ارزشمند است . چای لاغری درست همان نیازی است که می تواند لایه ضخیم چربی ها را از تن بد آورد و زیبایی نهفته شما را هویدا سازد .

 

 

قیمت :  20 هزار تومان

روی دکمه اضافه به سبد خرید کلیک کرده و آدرس بدهید .

نیازی به واریز کرن به حساب نیست :مامور اداره پست هنگام تحویل دادن بسته پول را از شما خواهد گرفت .


09198428966    

 


روی جملات زیر کلیک کنید:

 

 

تقویت جنسی مردان با فورتین هربال جادوئی ( کاملا گیاهی و موثر )

معجون گیاهی چاق کننده و افزایش حجم عضلات

مهره مار جذابیت آفرین برای زنان و مردان

بهترین شامپوی ضدریزش مو و تقویت پیاز موی سر

تقویت حافظه با گیاهان داروئی

لاغری و تناسب اندام سریع و بی ضرر با چای لاغری

عقیق اصل و منقش به طلسم شرف الشمس

نظرات() 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :