تبلیغات
طب سنتی و داروهای شفابخش طبیعی - لاغر می‌شوم اگر...

طب سنتی و داروهای شفابخش طبیعی

گیاهان داروئی و ترکیبات گیاهی برای درمان و حل مشکلات و بیماریها

«مراسم ازدواج من نزدیک است، باید تا ماه دیگر حداقل 15 کیلوگرم از وزنم را کم کنم!
برای مسابقات کشتی هفته بعد باید 7 کیلوگرم لاغرتر بشوم... نگاه‌های مرموز اطرافیانم عذابم می‌دهد. احساس می‌کنم اضافه وزن من همیشه جلو چشم همه است!»
این‌گونه عقاید و درخواست‌های عجیب و گاه غیرعلمی ‌و عملی باعث شده که بازار کاذبی برای پاسخ به این نیاز، یعنی کاهش سریع و غیراصولی وزن، به وجود آید و عواقبی را در درازمدت روی بهداشت عمومی‌ و سلامت جامعه بر جای گذارد.

خشکی پوست، عصبی و پرخاشگر شدن، ریزش مو، سنگ کیسه صفرا و مشکلات دیگری از این دست در افرادی که از رژیم‌های غیرعلمی ‌استفاده می‌کنند، دیده شده است و از طرفی مشکلات قلبی عروقی، دیابت، فشارخون، انواع سرطان‌ها و مشکلات گوارشی در بلندمدت برای افراد چاق نمایان خواهد شد. این خطرات برای افراد مختلف متفاوت است. در کوتاه‌مدت آثار روانی دردناک‌تر است. پذیرفته نشدن در گروه‌های ورزشی، مشکل در تهیه لباس، محدود شدن فعالیت، نگرانی در مورد عقاید دیگران نسبت به خود و به طور کلی محدود شدن زندگی اجتماعی برای بسیاری از افرادی که از چاقی مفرط رنج می‌برند، نگران‌کننده می‌نمایاند. با تمام این اوصاف کاهش وزن باید به شکل علمی‌ و کارشناسانه باشد. هفته‌ای نیم کیلوگرم کاهش وزن در محافل علمی ‌پذیرفتنی است اما بیش از آن عوارض مختلف و گاه جبران‌ناپذیری را به همراه خواهد داشت.

درمان‌

چاقی مادر امراض است و درمان آن ضروری است. نمایه توده بدن یا BMI شاخصی برای تعیین وضعیت بدن از نظر وزن نسبت به قد است و به طور طبیعی باید در افراد جوان بین 5/18 تا 20 باشد. BMI از تقسیم وزن بر حسب کیلوگرم، بر مجذور قد، بر حسب متر به دست می‌آید و اگر بین 25 تا 30 باشد یعنی فرد مورد نظر اضافه وزن دارد و اگر بالای 30 باشد نشانه چاقی است که خود درجات متفاوتی دارد...

روش‌هایی مثل عمل جراحی معده یا مکش چربی فقط برای افرادی با BMI بالای 40 و در شرایط خاصی، طبق نظر پزشک، اعمال می‌شوند. اما متأسفانه برخی افرا د با BMI کمتر از 30 به این روش‌های پر خطر و داروهای گوناگون پناه می‌برند و اغلب از عوارضی که در پیش دارند ناآگاه هستند.

کاهش وزن فرآیندی چند مرحله‌ای است که با یک رژیم غذایی مشخص و فعالیت بدنی منظم و البته سعه صدر، بدون عوارض، قابل دسترسی است.

وزن ایده‌آل هر فرد با توجه به سن، جنس و قد او مشخص می‌شود. برای افرادی که در سن جوانی هستند وزن ایده‌آل برای خانم‌ها این‌گونه محاسبه می‌شود که به ازای هر 150 سانتی‌متر اولیه از قد خانم، 45 کیلوگرم در نظر گرفته می‌شود و سپس به ازای هر سانتی‌متر باقی مانده (از آن 150 سانتی‌متر اولیه) 9/0 کیلوگرم به آن 45 کیلوگرم افزوده می‌گردد. مثلاً اگر خانمی‌160 سانتی‌‌متر قد داشته باشد و در سنین جوانی نیز به سر برد، وزن ایده‌آل او بدین شکل محاسبه می‌شود:54=(9/0 x 10)+45

در مورد آقایان جوان نیز 150 سانتی متر اولیه 48 کیلوگرم در نظر گرفته می‌شود، سپس به ازای هر سانتی‌متر اضافه، یک کیلو گرم به آن اضافه می‌شود.

برای رسیدن به این وزن (وزن ایده‌آل) کارشناس تغذیه با محاسبه کالری روزانه طی چند مرحله به شکلی که بدن در راه تطبیق قرار گیرد و ناگهان به استرس دچار نشود، برنامه غذایی به همراه فعالیت بدنی تنظیم می‌کند.

توصیه‌های کاهش وزن

برای کاهش وزن بجز استفاده از رژیم علمی ‌و محاسبه شده، توصیه‌هایی کلی نیز هست که به آنها اشاره می‌کنیم.

1 -‌ گزینش مواد غذایی: ممکن است در هنگام گرسنگی چند شیرینی یا شکلات آرامش‌بخش باشد، اما همین حس آرامش و سیری با چند میوه یا مقداری از سبزیجات تازه نیز قابل دسترسی است. یک هویج کالری بسیار بسیار پایین‌تری نسبت به یک شیرینی دارد. همین‌طور چند کشمش یا خرما و یا انجیر کالری کمتری از شیرینی یا شکلات دارند هر چند که در مصرف آنها نیز نباید افراط کرد.

2 - فعالیت بدنی: افزایش فعالیت بدنی جزو اجتناب‌ناپذیر هر برنامه کنترل وزن است. همراه با دریافت متناسب مواد غذایی، ورزش منظم نیز از طریق اتلاف انرژی موجب عدم ذخیره اضافه انرژی به شکل چربی در بدن می‌شود. با این‌که بهتر است فعالیت بدنی منظم باشد، اما فعالیت نامنظم از کم فعالیتی بهتر است. همچنین تمرینات ورزشی سبب ارتقای تندرستی نیز می‌شود.

3 -‌ تقسیم وعده‌هاTEF: یا اثر گرمایی غذا، مقدار انرژی لازم برای رساندن، هضم، جذب، انتقال، استفاده، ذخیره و دفع مواد غذایی است. در واقع این انرژی صرف این اعمال می‌شود و از ذخیره شدن انرژی اضافه جلوگیری می‌کند.
با تقسیم وعده‌ها، TEF در طول روز بیشتر می‌شود و در نهایت انرژی کمتری ذخیره خواهد شد. مثلاً اگر همان ناهاری که هر روز میل می‌کنید به دو قسمت مساوی تقسیم نمایید و یکی را ساعت 12 و دیگری را ساعت 14 مصرف کنید، پس از چند روز متوجه کاهش وزن خود حتی بدون تغییر در مقدارمواد غذایی که می‌خورید، خواهید شد.

4 - قندهای جایگزین: قندهای ساده‌ای مثل انواع شیرینی‌جات و شکلات و قند و شکر، به سرعت قند خون را بالا می‌برند، اما قند‌های کمپلکس مثل سبوس‌ها، حبوبات، نان سنگک، میوه‌ها و سبزیجات قند خون را به آرامی‌ بالا می‌برند و کمتر چاقی‌زا هستند. به علاوه قندهای ساده قابلیت تبدیل شدن به چربی را دارند. از طرفی فیبرها کالری بسیار کمتری دارند. استفاده از سبزیجات تازه مثل کاهو، گوجه فرنگی و هویج علاوه بر این‌که سلامت دستگاه گوارش را تضمین می‌کنند، باعث احساس سیری زودرس و ولع کمتر نیز می‌شوند.

5 -‌ کاهش مصرف چربی: هر گرم چربی حدود 9 کیلوکالری انرژی در بدن تولید می‌کند. در حالی‌که هر گرم کربوهیدرات (قند) و هر گرم پروتئین، اگر به مصرف انرژی برسد، فقط 4 کیلوکالری (یعنی کمتر از نصف چربی‌ها) انرژی تولید می‌کند. همچنین چربی مضرات دیگری نیز دارد. در صورت استفاده زیاد و مزمن از چربی‌ها، افزایش کلسترول خون، سختی رگ‌ها و در نهایت سکته‌های قلبی و مغزی اجتناب‌ناپذیر خواهد بود. از طرفی اشتباهات رایجی مثل سرخ کردن روغن‌های مایعی که قابل سرخ کردن نیستند (مانند سرخ کردن روغن زیتون یا کانولای خالص در دمای بسیار بالا) بر مضرات چربی‌ها می‌افزاید. این در حالی است که نباید بیش از 30 درصد از انرژی کل روزانه به چربی‌ها اختصاص یابد و در این بین چربی‌های گیاهی مثل دانه‌ها و مغز‌ها و روغن‌های گیاهی (مثل روغن زیتون خام) بهتر هستند.

6 - مصرف متناسب آب: مصرف 8 لیوان آب در روز هم از ناراحتی‌های گوارشی و دفعی جلوگیری می‌کند و هم حس گرسنگی را تا حدودی با اتساع اولیه معده آرام می‌کند. آب همچنین برای شادابی پوست مناسب است و از خشکی آن جلوگیری می‌کند.

7 -‌ استفاده از تمام وعده‌ها: گاه افرادی برای کاهش وزن به شکل غیر علمی ‌دست به اعمال خودسرانه می‌زنند.
یکی از این اعمال اشتباه حذف یک وعده غذایی به طور کامل است. این عمل در درازمدت به بدن استرسی وارد می‌کند که ممکن است هورمون‌های چربی‌ساز را فعال کنند. بنابراین تقسیم وعده‌ها و استفاده از تمام وعده‌ها حتی به مقدار خیلی کم لازم است.

8 -‌ حذف استرس: مسائل روحی روانی تأثیر بسزایی بر جسم انسان دارند. البته در افراد مختلف استرس نتایج متفاوتی دارد. برخی افراد همگام با استرس فراوان به خوردن پناه می‌آورند تا آرام گیرند. از طرفی افراد دیگری هستند که در مواجهه با استرس گوشه‌گیر می‌شوند و به افسردگی و دوری از موادغذایی پناه می‌برند. ولی از نظر درونی، همان‌طور که اشاره شد، استرس باعث ترشح هورمون‌هایی می‌شود که در نهایت نتایج خوبی به همراه ندارند. پس در هنگام عصبانیت به جای حرص و جوش خوردن سعی کنید حداقل برای جلوگیری از اضافه وزن هم که شده آرامش خود را حفظ کنید!

چای لاغری

تناسب اندام یک لذت و نشاط بی مانند و اعتماد بنفس افزونی را برای فرد به ارمغان می آورد شاید یکی از دلایل آن ایجاد جذابیت و مقبولیت در فرد بواسطه زیبایی اندام و به تبع آن خوش لباس بودن آن است و ابعاد سلامتی آن نیز که نیازی به توضیح نیست ولی لاغری به چه قیمت و با چه روشی ....کم کردن وزن تنها در زمانی می تواند مورد تایید کارشناسان باشد که ایمنی فرد از هر بابت تامین شود و کاهش وزن ناشی از کم شدن میزان توده چربی انباشته شده در اندام های مختلف باشد . برخی روش های نا درست و عموما درآمد زا برای متولیان با ایجاد مشکلات عصبی  و روانی و جسمی تنها بر کاهش آب بدن و کم کردن ذخایر حیاتی انرژی عمل میکنند که بعد از قطع روش کاملا وزن به حالت اول باز گشته و ضرر های اتفاق افتاده در وجود فرد باقی می ماند .

کاهش وزن یک موضوع تقریبا همه گیر شده  است. پیدا کردن  یک راه و روش و سبک و متد برای لاغری واقعی که فرد را به زیبایی و تناسب اندام برساند  به یک نیاز عمومی بدل شده است . لاغری اندام و لاغرشدن عمومی و یا لاغری موضعی و کاهش وزن و سایز بدن نیازمند عمل به یکسری اصول کلی و اساسی است که چای لاغری دکترسینا  به شکل بسیار دقیق به مرتفع نمودن بسیاری از آنها می پردازد . چای لاغری با تکیه بر خواص خود موجب میگردد تا با ایمنی و سلامت کامل متابولیسم سیر چربی سوزی را آغاز و تداوم بخشد . گیاهان داروئی دارای برخی خصوصیات منحصر بفرد هستند که هیچ فرمولاسیون شیمیایی توان رقابت با آن را ندارد . بشکل بسیار موثر چای لاغری موجب میگردد تا  :

1-      اشتهای کاذب را از بین میبرد و با کم کردذن اشتها از ورود انرژی و کالری های زائد و مازاد بر نیاز بدن می کاهد .

2-      چربی های موجود در غذا غیر قابل جذب می نماید و از این راه انباشت توده های چربی را کنترل می نماید . ( بانداژ نمودن  لیپید ها )

3-      با افزایش سوخت و ساز و آغاز وضعیت چربی سوزی  توده های چربی انباشته شده در اندام های بدن مانند شکم و پهلو ها و ران ها را شکسته و تبدیل به انرژی مصرفی میکند و رفته رفته  از حجم و وزن اندام های چاق کم و کمتر مینماید .

4-      چربی های رسوب کرده در داخل رگهای خونی را سوزانده و بر سلامتی  قلب و عروق می افزاید تا نشاط بیشتری به مصرف کننده عرضه گردد.

5-      چربی خون و قند خون و فشار خون را تحت کنترل درآورده و از بیماریهای بسیاری پیشگیری می کند و از میزان سلامتی را افزایش می دهد.

6-      تامین ویتامین ها و عناصر کمیاب که عمده ترین اثر آنها در ایجاد نشاط و شادابی و زیبایی و تقویت پوست و مو است . رنگدانه های طبیعی موجود موجب میشود تا رنگ و روی جذاب تری را ایجاد نموده و عوارض ناشی از ضعف پوست و مو را بکلی از بین برده و بر زیبایی پایه ای و طبیعی مصرف کننده بیافزاید .

چای لاغری بسیار آسان و ذائقه پسند و با هر مزاقی سازگار  است . همراه  چای  معمولی نیز قابل استفاده است  و هیچ طعم و بوی خاصی  ندارد . کاهش وزن با چای لاغری  به هر اندازه غیر قابل بازگشت و کاملا ماندگار است زیرا که مکانیسم کار آن دقیقا طبیعی است و مانند داروهای شیمیایی مضر و موقتی نیست . 

چای لاغری خصوصیات منحصر بفرد و  ویژه ای  دارد و به ایت علت است که به عنوان  بهترین محصول لاغری شناخته  است . بدون عوارض جانبی بودن چای لاغری از مهمترین  خصوصیات ممتازی است که اشتیاق حداکثری  استفاده کنندگان را بوجود می آورد . یکی از زیان های لاغری شدن های  غیر اصولی که با استفاده از قرص های لاغری ضرر رسان بوقوع می پیوندد چین و چروک شدن و تیره شدن پوست بدن علی الخصوص پوست دست و صورت است که بشدت از زیبایی فرد کاسته و فرد را از مبادرت به مصرف آن ها پشیمان میکند ولی چای لاغری دکترسینا  برخلاف آنها با روشن و شفاف نمودن پوست کاهش چین و چروک و جوش های  پوستی و صاف و کشیده نمودن پوست همگام با کاهش حجم اندامها بر زیبایی فرد می افزاید که در نوع خود یک ویژگی منحصر بفرد و رقابتی فوق العاده است.

  این درحالی است که قرص های لاغری  با ایجاد فشارها و عوارض گوناگون هم ضرر های مختلف را بر مصرف کننده تحمیل میکنند و هم اینکه هرگونه کاهش وزن درآنها موقتی و گذرا است ولی لاغری با چای لاغری واقعی و ماندگار و  بدون ضرر است . مصرف کنندگان با علم به این موضوع اساسی است که تمایل افزونی به مصرف چای لاغری دکترسینا نشان داده و قرص های چربی سوز و لاغرکننده استفاده نمی کنند. لذت تناسب اندام و جذابیت امتیاز غیر قابل چشم پوشی برای آنهایی است که به سلامتی و ارتباطات اجتماعی ارزش قائل هستند بسیار ارزشمند است . چای لاغری درست همان نیازی است که می تواند لایه ضخیم چربی ها را از تن بد آورد و زیبایی نهفته شما را هویدا سازد .

 

 

قیمت :  20 هزار تومان

روی دکمه اضافه به سبد خرید کلیک کرده و آدرس بدهید .

نیازی به واریز کرن به حساب نیست :مامور اداره پست هنگام تحویل دادن بسته پول را از شما خواهد گرفت .


09198428966    

 


روی جملات زیر کلیک کنید:

 

 

تقویت جنسی مردان با فورتین هربال جادوئی ( کاملا گیاهی و موثر )

معجون گیاهی چاق کننده و افزایش حجم عضلات

مهره مار جذابیت آفرین برای زنان و مردان

بهترین شامپوی ضدریزش مو و تقویت پیاز موی سر

تقویت حافظه با گیاهان داروئی

لاغری و تناسب اندام سریع و بی ضرر با چای لاغری

عقیق اصل و منقش به طلسم شرف الشمس

نظرات() 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :