طب سنتی و داروهای شفابخش طبیعی

گیاهان داروئی و ترکیبات گیاهی برای درمان و حل مشکلات و بیماریها

از جمله برنامه‌های غذایی به کار برده شده جهت کاهش سریع وزن، روش دکتر اتکینز (Atkinse) می‌باشد که به علت عدم احساس گرسنگی و کاهش سریع وزن بدن، بسیار مورد توجه و استقبال افراد عجول و کم حوصله بوده و بدون توجه به پیامدهای زیانبار آن به طور گسترده‌ای مورد استفاده قرار داده شده و می‌شود. در این برنامه غذایی با حذف کامل یا کاهش شدید مواد حاوی قندهای ساده و مرکب و گنجاندن فراوان پروتئین‌ها و چربیها، از یک طرف به علت امکان خوردن غذا به مقدار دلخواه و از طرف دیگر به علت عدم احساس گرسنگی ناشی از تجمع مواد کتونی یا ستونی رضایت افراد رژیم گیرنده جلب می‌شود.


تاثیر ترکیبات کتونی بر ایجاد بی‌اشتهایی و بی‌میلی، در روند ادامه رژیم پر پروتئین و چربی به قدری چشمگیر می‌باشد که پس از مدتی رژیم گیرندگان خود بخود مقدار غذای خود را تا حد ایجاد سیر منفی انرژی دریافتی کاهش می‌دهند. انجام این رژیم لاغری در پنج مرحله پی در پی به صورت زیر توصیه شده است:


مرحله اول

مرحله اول عبارت است از حذف کامل مواد قندی ساده و مرکب (کربوهیدرات ها) به هر شکل و صورتی از برنامه غذایی روزانه، مصرف بدون محدودیت تخم مرغ و انواع گوشت‌های قرمز و سفید، بهره‌گیری از خامه، کره، روغن نباتی یا حیوانی و مایونز تا حد ظرفیت و اشتهای رژیم گیرندگان. در این مرحله از رژیم، فقط به مقدار بسیار محدودی از سالادی که حاوی کاهو، خیار، کرفس، تربچه و پیاز با سس (حاوی مقدار زیادی روغن) باشد، استفاده می‌شود.مرحله دوم

در مرحله دوم نیز مثل مرحله اول، مصرف بدون محدودیت گوشتها و روغن‌ها وهمچنین تخم مرغ مجاز بوده و فقط بین 8-5 گرم کربوهیدرات یا قند و چند گردو و مقدار بسیار محدود و ناچیزی گوجه فرنگی مصرف می‌شود.مرحله سوم
در این زمان علاوه بر مواد غذایی مراحل قبلی، مقدار یک دوم تا دو سوم لیوان سبزیجاتی مانند کدوی سبز، انواع کلم‌های مختلف، لویبای سبز، فلفل دلمه‌ای، بادمجان، اسفناج و گوجه فرنگی به صورت مخلوط یا جداگانه اضافه می‌شود و از مواد غذایی حاوی کربوهیدرات مثل نان، سیب زمینی، ماکارونی و برنج به قدری اجازه داده می‌شود که جمع کل کربوهیدرات دریافتی از 16-10 گرم تجاوز نکند (یک کف دست نان به طور تقریبی 15 گرم کربو هیدرات دارد).مرحله چهارم
در این مرحله مقدار کربوهیدرات یا قندهای ساده و مرکب را تا حد 30-20 گرم در روز افزایش داده و از این جهت علاوه بر مواد گوشتی و پروتئینی و چربی‌ها رژیم گیرندگان می‌توانند دو روز در هفته مقدار محدودی انواع توت، طالبی و گریپ فورت مصرف کنند.مرحله پنجم
در مرحله آخر، ضمن ادامه تاکید بر مصرف بدون محدودیت مواد چربی و پروتئینی مانند انواع گوشت‌ها، تخم مرغ، کره، خامه و سس مایونز، کربوهیدرات دریافتی را تا حد 25 تا 30 گرم افزایش می‌دهند. بدین ترتیب امکان مصرف یک برش نان یا چند قاشق برنج در طول روز فراهم می‌شود.

اگرچه با اجرای دقیق و کامل این رژیم لاغری، امکان کاهش وزنی به مقدار 10-8 کیلوگرم در کوتاه مدت میسر می‌شود، ولی به علت خطرات فراوان و عوارض جبران ناپذیر ناشی از چنین برنامه تغذیه‌ای نامتعادلی، سلامتی رژیم گیرندگان مورد تهدید قرار می‌گیرد. هر چند به علت وضعیت خاص برنامه‌های روزانه در این رژیم و استفاده بدون محدودیت از غذاهای خوش مزه و پرچرب و عدم احساس گرسنگی، رضایت رژیم گیرندگان جلب می‌شود و بسیار راضی می‌شوند، ولی امروزه چنین برنامه‌ای منسوخ و ممنوع شده است؛ زیرا عوارض زیادی برای سلامتی جسم و جان افراد ایجاد می‌کند.مکانیسم اثر و خطرات و صدمات احتمالی رژیم دکتر اتکینز

به علت دریافت ناکافی مواد کربوهیدراتی و سوخت ناقص چربی‌های فراوان مصرفی، مواد کتونی در بدن انباشته می‌شوند که از یک طرف به علت تاثیر بر مرکز اشتها، باعث کاهش اشتها و عدم رغبت به غذا خوردن در رژیم گیرندگان می‌شود و از طرف دیگر کلیه‌ها را تحت تاثیر قرار داده و دفع اسید اوریک حاصل از تجزیه مواد پروتئینی حاوی پورین را مهار می‌کند.

بدین ترتیب حجم اسید اوریک در خون و مایعات بدن افزایش یافته و در افراد مستعد برای ابتلءا به بیماری نقرس، باعث ایجاد این بیماری یا حمله شدید آن می‌شود. مصرف بدون محدودیت انواع روغن‌ها و چربی‌های حاوی اسیدهای چرب اشباع شده، سطح تری گلیسرید و کلسترول بویژه کلسترول بد یا LDL را افزایش داده و سطح کلسترول خوب، یعنی HDL را کاهش می‌دهد که خود زمینه ساز و ایجاد کننده گرفتگی عروق خونی، فشارخون، بیماری‌های قلبی، کلیوی و سکته‌های مغزی می‌باشد.

عوارض دیگری که می‌توانند در اثر پیروی از این روش کاهش وزن یا رژیم‌های مشابه ایجاد شوند، عبارتند از: یبوست شدید، هموروئید، بدبویی نفس، ریزش مو، آزردگی کبد، عصبانیت شدید و عدم تحمل دیگران و دهها عارضه و صدمات دیگر.

در ضمن افرادی که به موازات اجرای چنین برنامه نامتعادل و نامناسبی، مکمل های ویتامینی و املاح دریافت نمی‌کنند، به گرسنگی‌های پنهان سلولی و تبعات ناشی از تخلیه کامل ذخیره بدن از این مواد حیاتی و بیماری‌های ناشی از آن دچار خواهند شد.

چای لاغری

تناسب اندام یک لذت و نشاط بی مانند و اعتماد بنفس افزونی را برای فرد به ارمغان می آورد شاید یکی از دلایل آن ایجاد جذابیت و مقبولیت در فرد بواسطه زیبایی اندام و به تبع آن خوش لباس بودن آن است و ابعاد سلامتی آن نیز که نیازی به توضیح نیست ولی لاغری به چه قیمت و با چه روشی ....کم کردن وزن تنها در زمانی می تواند مورد تایید کارشناسان باشد که ایمنی فرد از هر بابت تامین شود و کاهش وزن ناشی از کم شدن میزان توده چربی انباشته شده در اندام های مختلف باشد . برخی روش های نا درست و عموما درآمد زا برای متولیان با ایجاد مشکلات عصبی  و روانی و جسمی تنها بر کاهش آب بدن و کم کردن ذخایر حیاتی انرژی عمل میکنند که بعد از قطع روش کاملا وزن به حالت اول باز گشته و ضرر های اتفاق افتاده در وجود فرد باقی می ماند .

کاهش وزن یک موضوع تقریبا همه گیر شده  است. پیدا کردن  یک راه و روش و سبک و متد برای لاغری واقعی که فرد را به زیبایی و تناسب اندام برساند  به یک نیاز عمومی بدل شده است . لاغری اندام و لاغرشدن عمومی و یا لاغری موضعی و کاهش وزن و سایز بدن نیازمند عمل به یکسری اصول کلی و اساسی است که چای لاغری دکترسینا  به شکل بسیار دقیق به مرتفع نمودن بسیاری از آنها می پردازد . چای لاغری با تکیه بر خواص خود موجب میگردد تا با ایمنی و سلامت کامل متابولیسم سیر چربی سوزی را آغاز و تداوم بخشد . گیاهان داروئی دارای برخی خصوصیات منحصر بفرد هستند که هیچ فرمولاسیون شیمیایی توان رقابت با آن را ندارد . بشکل بسیار موثر چای لاغری موجب میگردد تا  :

1-      اشتهای کاذب را از بین میبرد و با کم کردذن اشتها از ورود انرژی و کالری های زائد و مازاد بر نیاز بدن می کاهد .

2-      چربی های موجود در غذا غیر قابل جذب می نماید و از این راه انباشت توده های چربی را کنترل می نماید . ( بانداژ نمودن  لیپید ها )

3-      با افزایش سوخت و ساز و آغاز وضعیت چربی سوزی  توده های چربی انباشته شده در اندام های بدن مانند شکم و پهلو ها و ران ها را شکسته و تبدیل به انرژی مصرفی میکند و رفته رفته  از حجم و وزن اندام های چاق کم و کمتر مینماید .

4-      چربی های رسوب کرده در داخل رگهای خونی را سوزانده و بر سلامتی  قلب و عروق می افزاید تا نشاط بیشتری به مصرف کننده عرضه گردد.

5-      چربی خون و قند خون و فشار خون را تحت کنترل درآورده و از بیماریهای بسیاری پیشگیری می کند و از میزان سلامتی را افزایش می دهد.

6-      تامین ویتامین ها و عناصر کمیاب که عمده ترین اثر آنها در ایجاد نشاط و شادابی و زیبایی و تقویت پوست و مو است . رنگدانه های طبیعی موجود موجب میشود تا رنگ و روی جذاب تری را ایجاد نموده و عوارض ناشی از ضعف پوست و مو را بکلی از بین برده و بر زیبایی پایه ای و طبیعی مصرف کننده بیافزاید .

چای لاغری بسیار آسان و ذائقه پسند و با هر مزاقی سازگار  است . همراه  چای  معمولی نیز قابل استفاده است  و هیچ طعم و بوی خاصی  ندارد . کاهش وزن با چای لاغری  به هر اندازه غیر قابل بازگشت و کاملا ماندگار است زیرا که مکانیسم کار آن دقیقا طبیعی است و مانند داروهای شیمیایی مضر و موقتی نیست . 

چای لاغری خصوصیات منحصر بفرد و  ویژه ای  دارد و به ایت علت است که به عنوان  بهترین محصول لاغری شناخته  است . بدون عوارض جانبی بودن چای لاغری از مهمترین  خصوصیات ممتازی است که اشتیاق حداکثری  استفاده کنندگان را بوجود می آورد . یکی از زیان های لاغری شدن های  غیر اصولی که با استفاده از قرص های لاغری ضرر رسان بوقوع می پیوندد چین و چروک شدن و تیره شدن پوست بدن علی الخصوص پوست دست و صورت است که بشدت از زیبایی فرد کاسته و فرد را از مبادرت به مصرف آن ها پشیمان میکند ولی چای لاغری دکترسینا  برخلاف آنها با روشن و شفاف نمودن پوست کاهش چین و چروک و جوش های  پوستی و صاف و کشیده نمودن پوست همگام با کاهش حجم اندامها بر زیبایی فرد می افزاید که در نوع خود یک ویژگی منحصر بفرد و رقابتی فوق العاده است.

  این درحالی است که قرص های لاغری  با ایجاد فشارها و عوارض گوناگون هم ضرر های مختلف را بر مصرف کننده تحمیل میکنند و هم اینکه هرگونه کاهش وزن درآنها موقتی و گذرا است ولی لاغری با چای لاغری واقعی و ماندگار و  بدون ضرر است . مصرف کنندگان با علم به این موضوع اساسی است که تمایل افزونی به مصرف چای لاغری دکترسینا نشان داده و قرص های چربی سوز و لاغرکننده استفاده نمی کنند. لذت تناسب اندام و جذابیت امتیاز غیر قابل چشم پوشی برای آنهایی است که به سلامتی و ارتباطات اجتماعی ارزش قائل هستند بسیار ارزشمند است . چای لاغری درست همان نیازی است که می تواند لایه ضخیم چربی ها را از تن بد آورد و زیبایی نهفته شما را هویدا سازد .

 

 

قیمت :  20 هزار تومان

روی دکمه اضافه به سبد خرید کلیک کرده و آدرس بدهید .

نیازی به واریز کرن به حساب نیست :مامور اداره پست هنگام تحویل دادن بسته پول را از شما خواهد گرفت .


09198428966    

 


روی جملات زیر کلیک کنید:

 

 

تقویت جنسی مردان با فورتین هربال جادوئی ( کاملا گیاهی و موثر )

معجون گیاهی چاق کننده و افزایش حجم عضلات

مهره مار جذابیت آفرین برای زنان و مردان

بهترین شامپوی ضدریزش مو و تقویت پیاز موی سر

تقویت حافظه با گیاهان داروئی

لاغری و تناسب اندام سریع و بی ضرر با چای لاغری

عقیق اصل و منقش به طلسم شرف الشمس

نظرات() 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic