تبلیغات
طب سنتی و داروهای شفابخش طبیعی - چاقی در جامعه فقیر و غنی نمی شناسد

طب سنتی و داروهای شفابخش طبیعی

گیاهان داروئی و ترکیبات گیاهی برای درمان و حل مشکلات و بیماریها

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: « در حال حاضر بزرگترین مشکل ایرانی ها معضل چاقی است و متاسفانه این بیماری هم در قشر فقیر و هم غنی دیده می شود، در واقع امروز به جای سوء تغذیه باید برنامه ای برای کاهش چاقی داشته باشیم.»

دکتر کامران باقری لنکرانی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مراسم روز بهورز، گفت: « در گذشته با معضل سوء تغذیه در کشور روبرو بودیم که این معضل تقریبا از بین رفته و جای خود را به افزایش وزن داده است که این موضوع نیز به مرحله هشدار رسیده است.»
وی افزود: « در گذشته 15 درصد ایرانی ها سوءتغذیه داشتند که این آمار امروز به کمتر از 5 درصد رسیده است.»
به گفته لنکرانی، امروز جمعیت کشور در حال چاق شدن است و آمار افراد چاق افزایش یافته است که این موضوع باید در اولویت کاری وزارت بهداشت قرار گیرد.
وی تصریح کرد: « مهم ترین علت افزایش وزن ایرانی ها مصرف غذاهای پرچرب و پرکالری است که باید توجه داشته باشیم مصرف زیاد این غذاها بسیار خطرناک است.»
وزیر بهداشت با اشاره به تاثیر مثبت حضور بهورزان در حلقه سلامت، خاطرنشان کرد: « حضور بهورزان در حلقه سلامت باعث رشد بسیاری از شاخص های سلامتی در روستاها شده به گونه ای که مرگ میر مادران باردار از 120 در هر صدهزار نفر به 290 مورد کاهش یافته است.»
لنکرانی معتقد است؛ باید حضور بهورزان در مراکز درمانی مورد توجه قرار گیرد زیرا حضور آنها بسیار موثر است و کمک بزرگی به نظام بهداشت و درمان محسوب می شود.
وی یادآور شد: « به طور مثال مرگ و میر کودکان زیر 5 سال از 200 در هر صد هزار مورد به 25 در صد هزار موردکاهش یافته است.»
به گفته وزیر بهداشت، امید به زندگی از 57 سال به 73 سال افزایش پیدا کرده است که این افزایش امید به زندگی بر اثر حضور موثر بهورزان در کادر نظام سلامت است.
وی خاطرنشان کرد: « از حدود سال‌ 73 رشد شاخص‌های سلامت کمی کند شد و آمارها تغییری نکرد که فکر می کنم این موضوع به علت کمرنگ شدن توجه ما به بهورزان باشد.»
وزیر بهداشت با اشاره به طرح آموزش مداوم بهورزان، گفت: « متاسفانه این طرح مورد توجه قرار نگرفت به همین دلیل بازآموزی بهورزی در کشور تعطیل شده بود.»
وزیر بهداشت با اشاره به اینکه برای ارتقای سلامت مردم نیازمند به روز کردن اطلاعات بهورزان هستیم، افزود: « باید کنترل بیماریهای غیرواگیر، فشار خون، چاقی و دیابت نیز به کار بهورزان افزوده شود.»
وزیر بهداشت با اشاره به اینکه حضور پزشکان خانواده در روستاها نیز به هیچوجه نشانه تضعیف جایگاه بهورزان نیست، تصریح کرد: « گاهی اعلام می شود بهورزان خواهان تغییر شغل هستند در حالی که بهورزان ستون نظام سلامت هستند و ارزش خدمات آنها مورد توجه مسئولان کشور است.»

 

تناسب اندام یک لذت و نشاط بی مانند و اعتماد بنفس افزونی را برای فرد به ارمغان می آورد شاید یکی از دلایل آن ایجاد جذابیت و مقبولیت در فرد بواسطه زیبایی اندام و به تبع آن خوش لباس بودن آن است و ابعاد سلامتی آن نیز که نیازی به توضیح نیست ولی لاغری به چه قیمت و با چه روشی ....کم کردن وزن تنها در زمانی می تواند مورد تایید کارشناسان باشد که ایمنی فرد از هر بابت تامین شود و کاهش وزن ناشی از کم شدن میزان توده چربی انباشته شده در اندام های مختلف باشد . برخی روش های نا درست و عموما درآمد زا برای متولیان با ایجاد مشکلات عصبی  و روانی و جسمی تنها بر کاهش آب بدن و کم کردن ذخایر حیاتی انرژی عمل میکنند که بعد از قطع روش کاملا وزن به حالت اول باز گشته و ضرر های اتفاق افتاده در وجود فرد باقی می ماند .

کاهش وزن یک موضوع تقریبا همه گیر شده  است. پیدا کردن  یک راه و روش و سبک و متد برای لاغری واقعی که فرد را به زیبایی و تناسب اندام برساند  به یک نیاز عمومی بدل شده است . لاغری اندام و لاغرشدن عمومی و یا لاغری موضعی و کاهش وزن و سایز بدن نیازمند عمل به یکسری اصول کلی و اساسی است که چای لاغری دکترسینا  به شکل بسیار دقیق به مرتفع نمودن بسیاری از آنها می پردازد . چای لاغری با تکیه بر خواص خود موجب میگردد تا با ایمنی و سلامت کامل متابولیسم سیر چربی سوزی را آغاز و تداوم بخشد . گیاهان داروئی دارای برخی خصوصیات منحصر بفرد هستند که هیچ فرمولاسیون شیمیایی توان رقابت با آن را ندارد . بشکل بسیار موثر چای لاغری موجب میگردد تا  :

1-      اشتهای کاذب را از بین میبرد و با کم کردذن اشتها از ورود انرژی و کالری های زائد و مازاد بر نیاز بدن می کاهد .

2-      چربی های موجود در غذا غیر قابل جذب می نماید و از این راه انباشت توده های چربی را کنترل می نماید . ( بانداژ نمودن  لیپید ها )

3-      با افزایش سوخت و ساز و آغاز وضعیت چربی سوزی  توده های چربی انباشته شده در اندام های بدن مانند شکم و پهلو ها و ران ها را شکسته و تبدیل به انرژی مصرفی میکند و رفته رفته  از حجم و وزن اندام های چاق کم و کمتر مینماید .

4-      چربی های رسوب کرده در داخل رگهای خونی را سوزانده و بر سلامتی  قلب و عروق می افزاید تا نشاط بیشتری به مصرف کننده عرضه گردد.

5-      چربی خون و قند خون و فشار خون را تحت کنترل درآورده و از بیماریهای بسیاری پیشگیری می کند و از میزان سلامتی را افزایش می دهد.

6-      تامین ویتامین ها و عناصر کمیاب که عمده ترین اثر آنها در ایجاد نشاط و شادابی و زیبایی و تقویت پوست و مو است . رنگدانه های طبیعی موجود موجب میشود تا رنگ و روی جذاب تری را ایجاد نموده و عوارض ناشی از ضعف پوست و مو را بکلی از بین برده و بر زیبایی پایه ای و طبیعی مصرف کننده بیافزاید .

چای لاغری بسیار آسان و ذائقه پسند و با هر مزاقی سازگار  است . همراه  چای  معمولی نیز قابل استفاده است  و هیچ طعم و بوی خاصی  ندارد . کاهش وزن با چای لاغری  به هر اندازه غیر قابل بازگشت و کاملا ماندگار است زیرا که مکانیسم کار آن دقیقا طبیعی است و مانند داروهای شیمیایی مضر و موقتی نیست . 

چای لاغری خصوصیات منحصر بفرد و  ویژه ای  دارد و به ایت علت است که به عنوان  بهترین محصول لاغری شناخته  است . بدون عوارض جانبی بودن چای لاغری از مهمترین  خصوصیات ممتازی است که اشتیاق حداکثری  استفاده کنندگان را بوجود می آورد . یکی از زیان های لاغری شدن های  غیر اصولی که با استفاده از قرص های لاغری ضرر رسان بوقوع می پیوندد چین و چروک شدن و تیره شدن پوست بدن علی الخصوص پوست دست و صورت است که بشدت از زیبایی فرد کاسته و فرد را از مبادرت به مصرف آن ها پشیمان میکند ولی چای لاغری دکترسینا  برخلاف آنها با روشن و شفاف نمودن پوست کاهش چین و چروک و جوش های  پوستی و صاف و کشیده نمودن پوست همگام با کاهش حجم اندامها بر زیبایی فرد می افزاید که در نوع خود یک ویژگی منحصر بفرد و رقابتی فوق العاده است.

  این درحالی است که قرص های لاغری  با ایجاد فشارها و عوارض گوناگون هم ضرر های مختلف را بر مصرف کننده تحمیل میکنند و هم اینکه هرگونه کاهش وزن درآنها موقتی و گذرا است ولی لاغری با چای لاغری واقعی و ماندگار و  بدون ضرر است . مصرف کنندگان با علم به این موضوع اساسی است که تمایل افزونی به مصرف چای لاغری دکترسینا نشان داده و قرص های چربی سوز و لاغرکننده استفاده نمی کنند. لذت تناسب اندام و جذابیت امتیاز غیر قابل چشم پوشی برای آنهایی است که به سلامتی و ارتباطات اجتماعی ارزش قائل هستند بسیار ارزشمند است . چای لاغری درست همان نیازی است که می تواند لایه ضخیم چربی ها را از تن بد آورد و زیبایی نهفته شما را هویدا سازد .

 

 

قیمت :  20 هزار تومان

روی دکمه اضافه به سبد خرید کلیک کرده و آدرس بدهید .

نیازی به واریز کرن به حساب نیست :مامور اداره پست هنگام تحویل دادن بسته پول را از شما خواهد گرفت .


09198428966    

 


روی جملات زیر کلیک کنید:

 

 

تقویت جنسی مردان با فورتین هربال جادوئی ( کاملا گیاهی و موثر )

معجون گیاهی چاق کننده و افزایش حجم عضلات

مهره مار جذابیت آفرین برای زنان و مردان

بهترین شامپوی ضدریزش مو و تقویت پیاز موی سر

تقویت حافظه با گیاهان داروئی

لاغری و تناسب اندام سریع و بی ضرر با چای لاغری

عقیق اصل و منقش به طلسم شرف الشمس

نظرات() 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :